fbpx

Rajskie wyspy i egzotyczne podróże „szyte na miarę” z CARTER®

Butikowe biuro podróży CARTER® już od 2003 roku specjalizuje się w turystyce luksusowej, między innymi w organizacji ekskluzywnych wczasów oraz zagranicznych ślubów i podróży poślubnych. Według ekspertów najpiękniejsze miejsca na świecie, aby spędzić miesiąc miodowy to wyspy Oceanu Indyjskiego – rajskie Seszele, bajeczne Malediwy, pachnący przyprawami Zanzibar oraz ‘perła oceanu’ – zielony i cudowny Mauritius. Prym wiedzie także odległa Polinezja Francuska i urokliwe Karaiby, w szczególności prestiżowa wyspa St. Barth i Turks i Caicos.
Seszele – Wyspy Szczęśliwe, gdzie znajdziecie największe kokosy świata!

Seszele https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/seszele to 115  przepięknych wysp pochodzenia koralowego i granitowego. Porozrzucane po Oceanie Indyjskim niczym koraliki z naszyjnika już od kilkudziesięciu lat dostarczają niesamowitych wrażeń turystom. Tylko 35 z wysp jest zamieszkana na stałe. Ich białe plaże pełne wygrzewających się w słońcu krabów obmywane są przez cały rok przez ciepłe i krystaliczne wody. Na lądzie znajdziecie endemiczne gatunki zwierząt, setki gatunków ptaków i  roślin, a w przybrzeżnych rafach tysiące mieniących się kolorami tęczy ryb. Czy taki raj na ziemi istnieją naprawdę? Tak, to archipelag bajecznych Seszeli . Czyste i spokojne plaże zaliczane są do jednych z najczyściejszych na świecie; są one niezwykle popularnym miejscem dla młodożeńców.  Śluby na Seszelach są rozpoznawane w Polsce, wystarczy okazać certyfikat ślubu i zarejestrować go w urzędzie krajowym.

Wyspa Praslin to jedno z najbardziej urzekających miejsc archipelagu, słynące z unikatowej atrakcji, jaką są palmy kokosowe coco de mer, które rodzą owoce ważące do 30 kilogramów o charakterystycznym kształcie kobiecych bioder.

Mauritius – Perła Oceanu Indyjskiego

Mauritius https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/mauritius był już uznany jako synonim raju przez słynnego pisarza Marka Twaina.

„Mauritius został stworzony, zanim powstał raj, i posłużył jako model jego budowy” – pisał Mark Twain. Odwiedzając wyspę, wszyscy goście na pewno przyznają mu rację. Nie ma zatem piękniejszego miejsca na zorganizowanie wakacji z przyjaciółmi, rodzinnych wczasów, podróży poślubnej  lub ślubu. Podróże na rajski Mauritius od lat cieszą się niegasnącą popularnością wśród wymagających gości. Jednym z najlepszych hoteli i zarazem najbardziej romantycznych jest prestiżowy One&Only Le Saint Geran oferujący światowej klasy idylliczne wakacje. Otoczony bajecznymi  zatokami, ekskluzywny kompleks hotelowy One&Only położony jest pośród bujnych ogrodów przy pięknej prywatnej piaszczystej plaży. Świeżo otwarty 3 lata temu po generalnym remoncie stał się wyznacznikiem luksusu na Mauritius. Pokoje są bardzo przestronne, standardowa kategoria pokoju ma około 60-65 m. kw. Położony jest na zachwycającym  półwyspie Belle Mare, wzdłuż którego ciągnie się wspaniała rafa koralowa.

Afrykański Zanzibar – wyspa pachnąca goździkami i cynamonem

 

Ciekawa i bujna historia Zanzibaru pokazuje odbicie w jego bogatej kulturze i architekturze. Wyspa była przez wiele lat pod wpływami arabskimi i europejskimi, co można zauważyć podczas wizyty w starym mieście słynnego Stone Town. Wybrzeża Zanzibaru obmywają turkusowe krystaliczne wody Oceanu Indyjskiego.  Goście doceniają wyspę za m.in.: jej cudowne rafy koralowe, możliwość kitesurfingu, świeże soczyste i słodkie owoce, ryby, homary i inne owoce morza, w szczególności homary oraz niezwykłą architekturę rzeźbionych drzwi w zabytkowym Stone Town. Zanzibar https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/zanzibar-i-archipelag posiada typową afrykańską atmosferę i wiele możliwości zwiedzania, z safari w parkach na terenie Tanzanii lub Kenii włącznie.

Benefity podróżowania z CARTER®

CARTER® to eksperci od luksusowych wypraw i ekskluzywnych wycieczek na wszystkie kontynenty. W ofercie biura znajdziesz wszystko to co najlepsze — ekskluzywne hotele, piękne prywatne wyspy, magiczne safari i wyprawy na 7 kontynentów. Opiekunowie i Travel designerzy z biura podróży zadbają o każdy szczegół wyprawy, od transferu luksusową limuzyną lub helikopterem po zorganizowanie tortu na plaży z okazji urodzin, lub rocznicy ślubu.

 

Poszukujesz wakacji marzeń na rajskich wyspach lub wyprawy w egzotyczne zakątki świata?

Biurem podróży CARTER® serdecznie zaprasza do kontaktu:

tel.: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246,  travel@carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://carter.eu

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

One thought on “Rajskie wyspy i egzotyczne podróże „szyte na miarę” z CARTER®

Dodaj komentarz