fbpx

Konfrontacja odżywek do rzęs – porównanie EleverLash vs Long 4 Lashes

Odżywki do rzęs są absolutnie prawdziwym hitem na rynku kosmetycznym. W zależności od wybranego serum działa ono pogrubiająco, wydłużająco i regenerująco na rzęsy. Preparaty te działają w ciągu kilkunastu dni lub kilku tygodni w zależności o formuły. Stosując regularnie dobre serum, możesz na zawsze pozbyć się sztucznych rzęs. W naszym dzisiejszym artykule weźmiemy pod lupę dwa sera do rzęs – Long 4 Lashes i znane, lubiane EleverLash. Sprawdzimy, jaki mają one skład i co istotne — która z nich jest zdecydowanie lepsza. Jesteście gotowi?
Skład kosmetyków – EleverLash i L4L

Kluczem do sukcesu i optymalnego działania produktu  jest jego skład. Zarówno EleverLash, jak i drugie porównywane dzisiaj serum mają bardzo zbliżoną formułę, która wykorzystuje bimatoporost, jako główny czynnik aktywny oddziałujący na rzęsy. EleverLash ma nieco dłuższą listę składników, która przekłada się na jego szybsze działanie i dużo lepszą efektywność. Szczegółowe porównanie substancji aktywnych i pomocniczych w EleverLash oraz Long 4 Lashes znajdziecie w artykule  https://eleverlashpoland.pl/blog/porownania/long-4-lashes-serum-do-rzes-porownanie-z-odzywka-eleverlash-efekty-sklad-opinie/. Mając do wyboru te dwa produkty, dużo ciekawszą opcją wydaje się właśnie odżywka do rzęs EleverLash. W jej składzie mamy między innymi allantoinę, która działa nawilżająco i zmiękczająco, pantenol, który łagodzi i koi, a także glicerynę.

EleverLash i L4L efekty

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy odżywki do rzęs rzeczywiście działają? Oczywiście, że tak i można się o tym przekonać już po kilku tygodniach stosowania, a w przypadku EleverLash nawet po kilkunastu dniach. Zarówno Long 4 Lashes, jak i również i EleverLash zawierają kluczowy składnik, czyli bimatoprost i to on właśnie tak szybko i efektywnie wydłuża oraz zagęszcza rzęsy. Jest to związane między innymi z dłuższą fazą wzrostu, określaną jako anagen. I tutaj ponownie można mówić o przewadze EleverLash nad drugim kosmetykiem, bowiem dodatkowo znajduje się tutaj także biotinoyl tripeptide 1, który przyspiesza wzrost rzęs, jak również i ich porost.

Czy mamy tutaj zwycięzcę? Absolutnie tak. Zarówno pod względem samego składu, jak i również i ogólnego działania kosmetyku. To właśnie odżywka do rzęs EleverLash stanowi bardzo dobry wybór, zarówno pod względem szybkości po prostu rzęs, jak i również zwiększenia ich grubości. Jest bardzo prosta w aplikacji, nie niszczy rzęs i nie wpływa negatywnie na skórę. I co najbardziej istotne — już po dwóch tygodniach jej stosowania można zauważyć zadowalające efekty.

Dodaj komentarz