fbpx

Chcesz, żeby Polacy byli bardziej życzliwi? Wypróbuj ten prosty sposób [wideo]

Czy drobnymi gestami można zmienić otaczający nas świat? Poznaj „Podaj dalej” – łatwą grę, która wymaga niewielkiego zaangażowania, a przynosi spektakularne efekty.

Wszyscy znamy powiedzenie, że wszystko to, co dajemy innym wraca do nas ze zdwojoną siłą.
Przekonuje się o tym pewien nastolatek, który doznaje upadku jadąc na deskorolce w ruchliwej dzielnicy. Kiedy sympatyczny robotnik pomaga mu wstać, wdzięczny chłopak postanawia oddać dobro, jakie go spotkało pierwszej napotkanej osobie. Jest nią starsza kobieta, której pomaga przejść przez ulicę. Ona z kolei wręcza drobne kobiecie szukającej monety do parkomatu i… zaczyna się łańcuszek serdeczności.

Co ciekawe, bardzo szybko wraca on do robotnika, który go zapoczątkował. Wszyscy czują wdzięczność i satysfakcję, jakie płyną z pomagania nieznajomym. A to tylko jedna dzielnica…
Spróbujcie tego sami i zobaczcie, jakie będą efekty.

 

 

One thought on “Chcesz, żeby Polacy byli bardziej życzliwi? Wypróbuj ten prosty sposób [wideo]

  • 29 września 2019 at 22:24
    Permalink

    Dziękuję za pozytywne informacje , tak bardzo są one potrzebne i budujące. ZAUWAŻAM !!! OD BARDZO DAWNA , że karmi nas się ! : ZŁEM , PATOLOGIĄ , DESTRUKCJĄ ,itp. Cel jest oczywisty, DOBRA ENERGIA i jej wibracje , tego się boji ciemna strona . od dzisiaj jestem fanem tego kanału . NIECH SIĘ DARZY Gospodarzu.

    Reply

Dodaj komentarz