fbpx

Kurier odnalazł kobietę, aby oddać jej portfel, który zgubiła przy paczkomacie. Dostanie 1 zł premii za każdego “lajka”

Pochodzący z Armenii pan Vardan pracuje na co dzień jako kurier w firmie InPost. Mężczyzna znalazł portfel pod jednym z gdańskich paczkomatów, po czym postanowił odnaleźć właścicielkę zguby. Udało mu się. Teraz prezes InPostu chce go nagrodzić. Dostanie 1 zł premii za każdego “lajka”.

Kurier odnalazł właścicielkę portfela dzięki monitoringowi. Jeszcze tego samego dnia przywiózł go kobiecie, pani Joanne z Gdańska, która w mediach społecznościowych dała wyraz swojej wdzięczności dla pana Verdana.

Dostanie 1 zł premii za każdego “lajka”

Zarząd firmy kurierskiej In Post postanowił hojnie nagrodzić swojego pracownika. W aktualizacji udostępnionego na Facebooku wpisu gdańszczanka poinformowała o pomyśle prezesa spółki InPost Rafała Brzoski. Zaproponował on, że w ramach nagrody pan Vardan otrzyma premię w wysokości 1 zł za każdego “lajka” pod wpisem pani Joanny na LinkedIn.

“Świetny pomysł — mimo że już decyzja o premii została przyznana — przyjmuję zakład:) Liczba lików x 1 PLN dla naszego WSPANIAŁEGO KURIERA InPost — PROSZĘ O MOBILIZACJĘ! Zamykamy zakład dziś o 24.00 by jeszcze przed Świętami bonus trafił do Vardana” — napisał Rafał Brzoska.

“Wiadomość z ostatniej chwili! CEO InPost Rafał Brzoska zaproponował, by pan Vardan otrzymał premię 1 PLN za każdy “lajk” pod tym postem na LinkedIn. Zapraszam do polubienia. Jest już prawie 8 000 reakcji” – czytamy w aktualizacji pani Joanny.

Post udostępniony na LinkedIn możesz zobaczyć TUTAJ.

Dodaj komentarz