fbpx

Córka muzyka Myslovitz wystąpiła w “The Voice Kids”

Na scenie podczas “przesłuchania w ciemno” do piątej edycji programu The Voice Kids pojawiła się 14-letnia Pola Kuderska z Mysłowic. To córka znanego wokalisty.

“Myślę, że Mysłowice są znane z zespołu Myslovitz. Ten zespół jest mi znany, bo w tym zespole gra mój tata” – rozpoczyna swoją historię nastoletnia Pola Kuderska, która w sobotę zaśpiewa utwór “Boję się o ciebie” Kaśki Sochackiej i Vito Bambino.

Miłość do muzyki zaszczepił w Poli jej tata Wojciech Kuderski, który od 1992 roku jest perkusistą zespołu Myslovitz. Muzyk zabrał córkę na pierwszy koncert, kiedy ta miała zaledwie roczek.

“Dzięki temu, że mój tata gra w tym zespole mogę czasem pojechać z nim na jakieś koncerty, ale tak to myślę, że mój tata jest normalnym tatą. Taka trochę moja bratnia dusza” – mówi Pola.

To właśnie w ojcu nastolatka ma największego fana.

“Traktuję ją jak moją kumpelę. Jeśli córka będzie chciała kiedyś pójść w moje ślady, to jak najbardziej będę jej kibicował i robił wszystko, żeby nie została skrzywdzona na tej drodze” – mówi w zapowiedzi wideo perkusista zespołu Myslovitz.

Dodaj komentarz