fbpx

UFO na festiwalu Wibracje

Wywiad przeprowadzony 1 kwietnia 2022 r.

To może dziwne pytanie, ale czy tegoroczną edycję festiwalu odwiedzi UFO?

Prawdopodobnie nie. Ale nie mamy dostępu do wszystkich informacji w tym zakresie. W projekcie informacje wewnętrzne mają różny poziom utajnienia. My mamy dostęp do danych wewnętrznych oraz poufnych, jeszcze są tajne i ściśle tajne. Więc chcąc być całkowicie uczciwym, mogę powiedzieć, że ja nie mam na ten temat informacji. Nie potwierdzam i nie zaprzeczam (śmiech).

Wspomniałeś o projekcie, co to za projekt?

Od kilku lat działa duży zespół, wręcz organizacja, która koordynuje, zleca upublicznianie i sama upublicznia informacje dotyczące niezidentyfikowanych obiektów latających oraz cywilizacji pozaziemskich.  Sprawa już od przynajmniej dwóch lat jest znana osobom, które interesują się tą tematyką.  Najbardziej spektakularnymi działania organizacji były oficjalne deklaracje i udostępnienia CIA, które rozpoczęły się pod koniec 2020 roku. CIA co parę miesięcy upublicznia nową paczkę informacji na temat swoich rejestracji UFO. Nie ma przypadku w tym, o jakiego rodzaju rzeczach dowiadujemy się z tych kolejnych porcji.

Podobnie z tzw. czwartą tajemnicą fatimską, czyli naprawdę drugą częścią 3 tajemnicy, która nie została upubliczniona przez Jana Pawła II w czerwcu 2000 roku. Obecnie w mediach zaczęło pojawiać się o to więcej pytań. Możemy spodziewać się w niedługim czasie ogłoszenia przez Watykan daty upublicznienia 4 tajemnicy. Według mnie nastąpi to nie wcześniej niż w pierwszej połowie 2024 roku i nie później niż w 2026. Zobaczymy.

W Ameryce Południowej kilka miesięcy temu odbyła się konferencja Watykanu w sprawie oficjalnej linii Kościoła dotyczącej obcych, inteligentnych form życia. Bez żartów, ale poważni arcybiskupi debatowali o tym, czy obce formy inteligentnego życia mają duszę i mogą trafić do nieba. Watykan się tym nie chwalił i ciężko to znaleźć, ale jak pogrzebiecie w prasie głębiej, to znajdziecie informacje o tej konferencji.

To są takie większe rzeczy, ale cały czas do mediów różnymi kanałami trafiają odtajniane informacje, jest ich coraz więcej, to widać gołym okiem.

Kto jest w tym projekcie?

Rada projektu składa się z przedstawicieli szeregu organizacji takich jak NASA, CIA, rosyjskie CBP i SWR, ONZ, itd., sami wiecie. Tam nie ma podziałów politycznych. To rzeczywiście fachowcy, którzy mają konkretne zadanie. Nie do końca jestem upoważniony, aby mówić o tym.

Dlaczego akurat festiwal Wibracje?

Ponieważ uczestnicy festiwalu mają pewien profil osobowościowy. Zaliczono nas do grona, które powinno według organizacji dowiedzieć się o obcych cywilizacjach w pierwszej kolejności.

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w projekcie już dawno. Nie jesteśmy członkami rady, ale pewne rzeczy nam pokazano i zapytano, czy uważamy, że będzie dobrze pokazać je także uczestnikom Wibracji. W sumie długo się nie zastanawialiśmy. W Polsce obok nas zaproszono, i to jeszcze przed nami, Roberta Bernatowicza. To są niepotwierdzone informacje, ale chyba on nas polecił. Trzykrotnie był wykładowcą na Wibracjach.

Obok naszego i kilku innych festiwali w tym samym gronie znalazły się niektóre portale tematyczne, różne fanpage w mediach społecznościowych czy kanały telewizyjne, najwięcej z Australii, sporo też z Ameryki Południowej i Niemiec. Informacja do tych pierwszych grup pójdzie stosunkowo szybko i prawie jednocześnie. Potem organizacja zbada reakcje tych ludzi. Jeśli przyjmą to dobrze i przekazując informacje dalej, nie dojdzie do większych rozruchów, awantur społecznych, to po przerwie informacja będzie upubliczniana szerzej.

A co, jak zacznie się chaos?

Jeśli będzie za duże zamieszanie, to organizacja wstrzyma podawanie dalszych informacji, a po przerwie będzie to robiła wolniej. Zawsze też w sytuacji kryzysowej mogą ośmieszyć i uczynić niewiarygodnymi informacje, które już zostały upublicznione.

Tam pracuje masa świetnych specjalistów od marketingu, zachowań społecznych, memetyki, teorii informacji, socjologów, programistów etc.. To dosyć poważna operacja.

Po co to wszystko?

Żeby określić, czy ludzkość jest już gotowa do przyjęcia wiedzy o UFO, a także kiedy, w jaki sposób i gdzie najlepiej ją ujawnić, i czy ujawniać.

Po to, żeby ludzie nie oszaleli, żeby nie było zbiorowych samobójstw, aktów agresji, rewolucji. Przecież dla miliardów ludzi to będzie radykalna zmiana światopoglądu, także konstruktu moralnego i religijnego.

To, że ten wywiad pojawia się właśnie tutaj i właśnie teraz to też nie przypadek. Jesteśmy małym elementem bardzo dużej i świetnie przemyślanej układanki. W ten sposób od dawna sondowane są nastroje ludzi: jak przyjmują taką wiedzę, jak się zachowują. Na świecie analizowane są setki tysięcy, miliony postów, artykułów i wiadomości każdego dnia.

Aktywność tego artykułu też będzie uważnie badana pod kątem zasięgów, rodzaju i czasu reakcji czytelników, kierunków dystrybucji i bóg wie czego jeszcze.

Jacy oni są?

Dajmy już spokój. Jeśli ktoś oglądał Nowy początek z 2016 roku to, może mieć przynajmniej mgliste wyobrażenie o skali inności.

Dziękujemy.

Z Łukaszem Gołosiem, organizatorem festiwalu Wibracje, rozmawiał Piotr Warzywoda.

Wywiad zarejestrowany 1 kwietnia 2022 roku w Warszawie.

Pytanie, czy to przypadek, plan, czy zaplanowany przypadek?

One thought on “UFO na festiwalu Wibracje

Dodaj komentarz