fbpx

Jej styl inspiruje miliony. 58-latka radzi: błyszcz w każdym wieku!

Od lat prowadzi konta na TikToku i Instagramie manifestując swoją „inność”. I choć jej odwaga budzi podziw osób w każdym wieku, to szałowe stylizacje i kolejne tatuaże są zaledwie małą częścią jej pięknego wizerunku. Poznajcie 58-letnią Lonni Pike – influencerkę, która wytycza nowe szlaki.

Jej znakiem rozpoznawczym są siwe włosy, wytatuowane ciało i odważne, młodzieżowe stylizacje. 58-letnia influencerka, która prowadzi konto o nazwie „Grey Hair and Tattoos” (Siwe włosy i tatuaże -przyp. tłumacza) ma nie tylko wielu fanów – w komentarzach zdarzają się też niepochlebne opinie krytyków. „Grey Hair and Tattoo” nie zamierza się tym przejmuje. Jej motto brzmi: „kochaj życie i miej własny styl”. I właśnie te unikalne cechy – szeroki uśmiech, pogoda ducha i nietuzinkowość wyróżniają Lonni z tłumu; szczerość i autentyzm sprawiają zaś, że pod każdym zdjęciem fani zostawiają setki komentarzy – gratulują odwagi do tego, by iść pod prąd.

Czy wiesz, na co możesz odważyć się po pięćdziesiątce? Podpowiem: na tatuaże, odważne stylizacje, randki i nowe początki. Błyszcz w każdym wieku!” – proponuje na jednym z filmów.

Lonni udowadnia, że to, co myślą o nas inni nie ma wielkiego znaczenia. Ludzie zawsze będą oceniać – najważniejsze to iść własną drogą i nie przejmować się cudzą opinią. Gdy zdarza się jej otrzymać negatywny komentarz, Lonni zawsze odpowiada na niego z uśmiechem i życzliwością – „Nie zwracam na to uwagi i wy też nie powinnyście!” – radzi.

Gdy raz udzielisz sobie zgody na bycie sobą, to już nie ma odwrotu! Unikajmy ludzi, którzy nas nie wspierają. Podążam za tobą, bo jesteś autentyczna” – skomentował jeden z fanów, a inny dodał:

Uwielbiam, że zawsze się tym dzielisz! Czuję, że teraz w wieku 40 lat zaczynam od nowa. Dzięki tobie widzę też, że po pięćdziesiątce czekają mnie kolejne rzeczy!”

Komentarze pokazują, że potrzeba nam więcej odważnych i pogodnych influencerów. Dla wielu rówieśniczek Lonni stanowi wzór do naśladowania – uosabia bowiem zgodę na bunt i nietuzinkowość również po pięćdziesiątce. Jak wam się podoba?

 

 

View this post on Instagram

A post shared by Lonni (@grayhairandtattoos)

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka

Źródła: newsner.com

 

Dodaj komentarz