fbpx

Czym jest i jak działa aplikacja InPost Fresh?

Aplikacja InPost Fresh to intuicyjne i funkcjonalne narzędzie do zamawiania produktów spożywczych i nie tylko w sieci. Internetowe sprawunki pozwalają oszczędzić czas, pieniądze i nerwy, które często towarzyszą w trakcie zakupów w zatłoczonych marketach. Jak robić zakupy spożywcze online z użyciem aplikacji InPost Fresh?

Do czego służy aplikacja InPost Fresh?

Aplikacja InPost Fresh to najnowszy projekt polskiej firmy kurierskiej InPost. Jest to narzędzie stworzone z myślą o wykonywaniu zakupów spożywczych online, a zarazem bardzo wygodne rozwiązanie i znakomita alternatywa dla sprawunków robionych w sklepie stacjonarnym.

Możliwość internetowego uzupełniania domowych zapasów sprawia, że klienci oszczędzają czas marnowany na dotarcie do marketu czy stanie w kolejkach do kasy. Decydując się na zakupy spożywcze online, można także oszczędzić trochę pieniędzy. W aplikacji łatwiej porównuje się ceny wszystkich produktów z określonych kategorii, co pozwala na wybór najlepszej oferty.

Jak działa aplikacja InPost Fresh?

Zgodnie z tym, co InPost publikuje na swojej stronie (https://inpostfresh.pl/), aplikacja InPost Fresh jest przeznaczona do użytku na urządzeniach mobilnych. Można ją pobrać w sklepie Google Play oraz w App Storze. Po zainstalowaniu aplikacji trzeba przejść przez proces rejestracji. Wystarczy podać numer telefonu i wpisać kod ze SMS-a, który zostanie na niego wysłany.

Jeśli rejestracja przebiegnie prawidłowo, można od razu zacząć kompletować wirtualny koszyk zakupowy. Kiedy zamówienie będzie gotowe, pozostaje jeszcze kilka formalnych kroków. Przede wszystkim klient musi wybrać termin i sposób dostawy. Kurier InPost może dostarczyć zakupy bezpośrednio pod wskazany adres albo do automatu Paczkomat®.

Na koniec pozostaje finalizacja zamówienia, czyli jego opłacenie. W aplikacji InPost Fresh dostępne są wygodne, bezgotówkowe metody płatności. Klienci mogą wybierać pomiędzy przelewem online, BLIKIEM a zapłatą przy pomocy karty u kuriera.

Internetowe zakupy spożywcze i nie tylko – co można kupić w InPost Fresh?

W ramach projektu InPost Fresh znana firma kurierska podjęła współpracę z dwoma sieciami dużych marketów – Makro oraz Carrefour, a oprócz tego także z mniejszymi sklepami o lokalnym zasięgu. Dzięki temu z zakupów w aplikacji mogą skorzystać klienci na terenie całej Polski. Kooperacja z wieloma punktami sprzedaży ma również bezpośredni wpływ na szeroką ofertę InPost Fresh.

Wśród artykułów spożywczych dostępne są, m.in. produkty sypkie, przetwory, gotowe dania, zdrowa żywność, słodycze, napoje, mięsa i wędliny czy też konserwy. W tej kategorii można natrafić także na różnorodne kawy oraz herbaty.

Oprócz tego w aplikacji znajdują się również towary z trzech innych grup produktowych. Klienci InPost Fresh mogą zakupić środki czystości i akcesoria do sprzątania, kosmetyki czy nawet karmy oraz gadżety dla zwierząt domowych. Zakupy w aplikacji InPost Fresh pozwalają więc na kompleksowe zaopatrzenie gospodarstwa domowego.

Dodaj komentarz