fbpx

Jedna piosenka w 12 odsłonach. Komik genialnie naśladuje gwiazdy lat 80-tych!

Czy można jedną piosenkę nagrać w 12 odsłonach w wykonaniu jednej osoby w ciągu kilku minut? Najwyraźniej tak! Pewien artysta dokonał czegoś niesamowitego, nagrywając piosenkę “Save your tears”  i aranżując ją na kilkanaście sposobów. 

W nagraniu usłyszymy takie gwiazdy lat 80.i 90. jak A-HA, Elton John, Depeche Mode, David Bowie, Pet Shop Boys, George Michael, Michael Jackson, Stevie Wonder, Bee Gees, Axel Rose, Jimmy Somerville, Bono. Nie, nie zobaczymy tych artystów na żywo. Ale wystarczy zamknąć oczy i okaże się, że są tam w tym samym studio, w którym śpiewa looneytony4.

Wideo momentalnie rozeszło się w Internecie i robi wielką furorę. My jesteśmy pod wrażeniem, a Wy?

 

Kim jest TikToker looneytony4?

To libański aktor, komik i dziennikarz Tony Abou Jaoudeh, urodzony 16 stycznia 1975 roku.

Oprócz pracy w przemyśle filmowym wcześniej pracował w administracji biznesowej. W 2000 roku otworzył własną restaurację Suana w Ashrafieh w Bejrucie. Posiada również inne talenty, takie jak projektowanie kwiatów, rysunek czy  rzeźba. Okazuje się, że jest też doskonałym ‘impresjonistą’, czyli potrafi idealnie imitować głos innych osób, czego dowodem jest robiące furorę  w sieci nagranie na TikToku. Każdy z wykonawców, których zaprezentował looneytony4  ma charakterystyczną barwę głosu i typową dla siebie manierę wokalną. Nawet kiedy nie widzimy twarzy artysty, natychmiast jesteśmy w stanie go  rozpoznać  ze względu na ten niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju wokal.

Media społecznościowe

Jeśli chodzi o jego obecność w mediach społecznościowych, Tony Abou Jaoude jest dostępny na Instagramie pod nazwą użytkownika @tony_aboujaoude. Tam ma ponad 130 tys. obserwatorów i jesteśmy pewni, że po opublikowaniu ostatniego nagrania  z piosenką “Save your tears” ta liczba gwałtownie wzrośnie. Aktor jest również aktywny na Facebooku z 64 tys. obserwujących, a na Twitterze obserwuje go 156 tys. osób.

odsłonach
Tony z córką

 

Źródło: TikTok, biographymask.com

Opracowanie i tłumaczenie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

 

 

Dodaj komentarz