fbpx

Kolejne miejsce dołącza do Poznańskiej Złotej Karty Seniora

W Poznaniu kolejny lokal wprowadził zniżki dla starszych mieszkańców. Kawiarnia “Kociak”, ulokowana na ulicy Święty Marcin, teraz oferuje atrakcyjne ceny za kawę i ciastka dla osób korzystających z Poznańskiej Złotej Karty Seniora.

O decyzji poinformował na Facebooku Adrian, współwłaściciel “Kociaka”. Pisze on, że zainspirowało go do tego spotkanie z seniorem, który oszczędzał na emeryturze przez 5 miesięcy, aby odwiedzić “Kociaka”. Adrian podkreślił, że dla wielu seniorów wyjście na kawę i ciasto jest dużym wydarzeniem, podczas gdy powinno być to częścią codziennej rutyny.

Właściciele “Kociaka” chcą, aby ich lokal, który pamiętają z dzieciństwa i młodości wielu poznańskich seniorów, znów stał się miejscem codziennych spotkań przy kawie i ciastku. W związku z tym, kawiarnia “Kociak” dołącza do Poznańskiej Złotej Karty Seniora.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 11:00, każda gorąca kawa z ekspresu lub herbata dla posiadaczy PZKS będzie dostępna w cenie symbolicznych 5 zł. Oprócz tego, “Kociak” oferuje 20% zniżki na cały asortyment przez cały tydzień.

Poznańska Złota Karta Seniora jest programem skierowanym do osób, które ukończyły 60. rok życia i rozliczają podatki w Poznaniu. Karta umożliwia korzystanie ze zniżek w wielu punktach handlowo-usługowych w Poznaniu, które dołączyły do programu.

Aby otrzymać kartę, można składać wnioski osobiście w siedzibach Poznańskiego Centrum Świadczeń, elektronicznie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Centrum, lub za pośrednictwem platformy e-PUAP.

Poznańska Złota Karta Seniora ma na celu ułatwienie dostępu do różnego rodzaju dóbr, takich jak kultura, wypoczynek, sport, rekreacja, turystyka, edukacja, a także usługi i towary oferowane przez instytucje i podmioty samorządowe oraz niesamorządowe. Program pomaga także w skuteczniejszej aktywizacji seniorów i zwiększa ich udział w życiu miasta.

Dodaj komentarz