fbpx

Pole konopi między blokami. Właściciel zaprasza na darmowy zbiór

Dzierżawca znanego terenu w Lubelskim osiedlu zachęca do bezpłatnego zbioru konopi dla własnego użytku. “Z zebranych roślin można przygotować ozdoby, wytworzyć nalewkę, herbatę czy domowe eliksiry pielęgnacyjne” — przekonuje.

“Można zabrać tyle roślin, ile zapragniecie” – informują przedstawiciele firmy, zaznaczając jednocześnie, że uprawiane przez nich konopie nie zawierają substancji mających wpływ na psychikę.

Hemplab, który zarządza terenem przy ulicy Jantarowej, daje okazję mieszkańcom Lublina i przybywającym z innych miejsc do zbierania konopi dla siebie.

Jak wyjaśnia firma, wobec obecnych trudności logistycznych, nie są w stanie przeprowadzić zaplanowanego zbioru konopi włóknistych. “Konopie są już gotowe do zbioru, mają cudowny aromat i są bogate w korzystne składniki. Chcielibyśmy podzielić się nimi, udostępniając teren dla tych, którzy pragną zebrać i zabrać bukiet konopi do swojego domu”.

Podkreślają także, że “Z tych konopi można przygotować różne produkty, takie jak ozdoby czy napary pielęgnacyjne. Przy tym warto pamiętać, że uprawiane przez nas rośliny nie zawierają substancji odurzających”.

One thought on “Pole konopi między blokami. Właściciel zaprasza na darmowy zbiór

  • 29 września 2023 at 21:11
    Permalink

    Czy mnie coś ominęło że uprawa konopii w PL stała się legalna???

    Reply

Dodaj komentarz