fbpx

Pamiętacie bagno Shreka? Teraz można tam zamieszkać

Fanom przygód sympatycznego zielonego ogra z popularnej serii filmów animowanych „Shrek” nadarza się niepowtarzalna okazja. Serwis Airbnb wprowadza do swojej oferty niewiarygodne miejsce, które przeniesie ich prosto do domu ulubionego postaci – oto chatka w stylu bagna Shreka, która jest teraz dostępna do wynajęcia w malowniczych szkockich Highlands!

Wyjątkowa chatka w bagnach Highlands

Pierwsze trzy osoby, które zdecydują się na to unikatowe doświadczenie, będą miały szansę przenocować w miejscu, które do złudzenia przypomina dom, który zapadł nam wszystkim w pamięć z filmu. Chatka, zlokalizowana w zaczarowanych szkockich górach, została zaprojektowana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół – od wyposażenia sypialni, przez kuchnię, a na osobliwej toalecie na dworze kończąc. Całość kompletują klimatyczne dodatki, takie jak skórzane fotele i świeczki stylizowane na wosk z uszu ogra, dodające całości prawdziwego, bajkowego uroku.

Spędź noc w świecie Shreka i wspomóż działalność charytatywną

Przygoda na bagnie stanie się dostępna dla gości już 13 października, kiedy to pierwsi szczęśliwcy wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Co więcej, pierwszy pobyt w chatce odbędzie się całkowicie za darmo, a w ramach promocji Airbnb zadeklarowało przekazanie środków finansowych lokalnej fundacji w Szkocji. Organizacja ta specjalizuje się w organizowaniu warsztatów oraz wczasów dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, zatem cała inicjatywa ma również głęboki, altruistyczny wymiar.

Bajkowy odpoczynek z dobroczynnym akcentem

To niezwykłe wydarzenie jest nie tylko okazją dla fanów Shreka do przeniesienia się w ulubione miejsce z dzieciństwa, ale także sposobnością, aby wesprzeć potrzebujących.

Więc, czy jesteś gotów na niezapomnianą przygodę w bagnie, tak znanym z przygód ulubionego ogra i jego przyjaciół? Otwórz drzwi chatki, poczuj magię bagna i dołóż swoją cegiełkę do działalności charytatywnej, którą wspiera Airbnb. Nie przegap tej jednorazowej okazji i zostań częścią czegoś wyjątkowego!

Dodaj komentarz