fbpx

Piękny gest Joanny Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, za pomocą swojego profilu na Instagramie, poinformowała o udziale w godnej pochwały inicjatywie. Była mistrzyni UFC włączyła się w akcję charytatywną, polegającą na rozdawaniu posiłków potrzebującym mieszkańcom stolicy Polski. Dzięki jej pomocy, inicjatywa przyciągnęła także inne znane osobistości.

W ostatni poniedziałek Joanna Jędrzejczyk zamieściła na swoim profilu w serwisie Instagram serię postów i filmów przedstawiających jej uczestnictwo w wydarzeniu organizowanym przez fundację “Daj Herbatę”. Celem tej akcji jest wsparcie osób dotkniętych problemem bezdomności. Każdego poniedziałku wolontariusze tej organizacji gromadzą się na parkingu przy Dworcu Centralnym w Warszawie, by rozdawać ubrania, posiłki oraz inne niezbędne przedmioty potrzebującym.

Była mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk, włączyła się w działania fundacji w miniony poniedziałek i zaangażowała do udziału również inne znane osobistości. Na filmach opublikowanych przez Jędrzejczyk można było zobaczyć m.in. Olgę Łasak, znaną z występów w kabarecie Czesuaf, oraz Pawła Gniweckiego, menadżera tej grupy.

“Wydaliśmy dzisiaj posiłki dla 350 osób plus kilkadziesiąt posiłków dodatkowych i takich dokładek. Każda osoba dostała torbę z jedzeniem na dwa dni. Dziękuje przede wszystkim wolontariuszom fundacji “Daj Herbatę”, bo to wy tam jesteście co tydzień, a my się cieszymy, że mogliśmy pomóc i być tego częścią” – podsumowała Jędrzejczyk na swoim profilu.

Choć Joanna Jędrzejczyk zakończyła swoją zawodową karierę w UFC w czerwcu 2022, nadal cieszy się ogromną popularnością. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony osób, które śledzą jej działania.

Jędrzejczyk wykorzystuje swój rozgłos, by wspierać cele charytatywne. Jako ambasadorka fundacji “Cancer Fighters”, która pomaga dzieciom walczącym z nowotworami, odwiedza szpitale i hospicja, gdzie przebywają młodzi pacjenci.

Dodaj komentarz