fbpx

Wzruszająca scena podczas lekcji. Nauczycielka nie kryła zaskoczenia

W jednej z włoskich szkół doszło do niezwykłego zdarzenia. Nauczyciel zdecydował się oświadczyć koleżance z pracy, również nauczycielce, podczas trwającej lekcji. Cała akcja została zaplanowana z pomocą uczniów, którzy byli wtajemniczeni w plany nauczyciela.

Ta romantyczna chwila miała miejsce w liceum w Peschici, położonym na południu Włoch.

Wydarzenie rozpoczęło się w sposób pozornie przypadkowy. W trakcie jednej z lekcji do klasy zaczęli wchodzić uczniowie, wręczając kwiaty zaskoczonej nauczycielce.

Nauczyciel prosi o rękę koleżankę z pracy

Nauczycielka, początkowo zdezorientowana, szybko zdała sobie sprawę z sytuacji, gdy wszystko działo się przy dźwiękach romantycznej muzyki.

Niedługo po tym zaskakującym rozpoczęciu, do klasy wszedł nauczyciel z tej samej szkoły, trzymając w rękach bukiet róż. Klęknął przed kobietą, wyjął pierścionek zaręczynowy i w obecności wzruszonych uczniów poprosił ją o rękę.

Nauczycielka bez wahania odpowiedziała “tak”, co spotkało się z aplauzem uczniów. Całe wydarzenie zostało zarejestrowane i film z oświadczyn trafił do mediów społecznościowych.

Autor nagrania napisał: “Są razem już od 12 lat. Profesor w końcu zebrał się na odwagę, by oświadczyć się naszej nauczycielce, i to w miejscu, gdzie się poznali”.

Dodaj komentarz