fbpx

Porządnicka mysz. Tajemnicze nagranie z pewnej szopy

Rodney Holbrook z Wielkiej Brytanii, emerytowany miłośnik fotografii przyrodniczej, spędza wiele czasu, oddając się swojemu hobby. Nie spodziewał się jednak, że w jego szopie nocą odbywają się niezwykłe zdarzenia, o których nie śniło się nawet najbardziej doświadczonym badaczom natury.

Każdego ranka, niezależnie od bałaganu, jaki pozostawiał wieczorem w warsztacie, rano znajdował wszystko uporządkowane. Zaintrygowany tą tajemnicą, Holbrook postanowił zainstalować w szopie kamerę.

Niespodziewanie odkrył, że za sprzątanie odpowiedzialna jest mała mysz. Ten sprytna gryzoń zręcznie uprzątął przedmioty takie jak klamerki, korki, śrubki i nakrętki, odkładając je do pudełek, z których wcześniej zostały wyjęte.

75-letni Holbrook stwierdził, że porządkująca mysz mieszka w jego szopie od co najmniej dwóch miesięcy, a teraz ma dowody na jej zdolności. Film, który opublikował w sieci, szybko stał się popularny, zdobywając tysiące udostępnień.

Obecnie Holbrook celowo zostawia różne zadania do wykonania dla myszy wieczorem, zauważając, że w 90% przypadków mysz je wykonuje.

Historia Brytyjczyka i jego niezwykłej myszy zyskała rozgłos nawet w renomowanych brytyjskich mediach.

Zobaczcie to sami.

Dodaj komentarz