fbpx

Odłóż telefon, a dostaniesz darmowe wino – niecodzienna propozycja restauracji

Restauracja Al Condominio w Weronie zaoferowała swoim klientom wyjątkową promocję.

Zasady są jasne. Klienci, którzy zdecydują się pozostawić swój telefon w zamkniętej na klucz skrzynce po wejściu do lokalu, otrzymają w zamian klucz do skrytki i butelkę wina gratis.

Innymi słowy: odłożenie telefonu w zamian za darmowe wino. Goście mają pełną swobodę, aby zachować telefon przy sobie, jeśli tak wolą. Co więcej, na koniec wizyty mogą zostawić w skrytce recenzję swojego posiłku. Najlepsza recenzja będzie nagrodzona darmowym daniem.

Założyciel Al Condominio, Angelo Lella, podkreśla, że chce, aby ludzie rozmawiali ze sobą.

„Chcieliśmy stworzyć restaurację, która różni się od innych. Postanowiliśmy więc zachęcić klientów do odłożenia technologii i cieszenia się obecnością bliskich. Technologia często rozprasza – niektórzy nie mogą przestać sprawdzać swoich telefonów. Nasza inicjatywa daje im szansę, by na chwilę się od niej uwolnić i delektować się dobrym winem” – powiedział Angelo Lella w wywiadzie dla „The Guardian”.

Ten nietypowy pomysł okazał się wielkim hitem. Według Lelli, około 90% klientów korzysta z tej możliwości detoksu cyfrowego.

„To wspaniałe, że możemy obserwować, jak nasi goście naprawdę cieszą się swoim towarzystwem i rozmawiają ze sobą, zamiast wpatrywać się w ekrany telefonów” – cieszy się Angelo Lella.

 

Dodaj komentarz