Dziewczyna nosi swoją babcię do pracy na plecach

1

Dbanie o starsze osoby może być trudne i wymagające, ale oni spędzili lata by nas wychować – dlatego my powinniśmy chcieć dla nich jak najlepiej. Jednak bardzo często zapominamy okazać wdzięczność, bo jesteśmy zbyt pochłonięci swoim życiem. Huang Lihua pokazała, że miłość do swojej babci jest dla niej najważniejsza.

Kiedy dziewczyna była dzieckiem, jej rodzice bardzo ciężko pracowali i nie mogli się nią opiekować. Została wysłana do babci na wieś, gdzie tam zaznała miłości i opieki, jaką w tym wieku się potrzebuje. Teraz 24-letnia właścicielka restauracji, która osiągnęła sukces postanowiła odwdzięczyć się 88-letniej kobiecie.

W momencie, gdy babcia nie czuje się na siłach, aby samemu spacerować Lihua bierze ją na plecy.

„Moja babcia wykazywała się ogromnym sercem, zabierając mnie wszędzie ze sobą. Nigdy nie zostawiła mnie samej w domu. Gdziekolwiek szła, zawsze byłam u jej boku.”

2

„Czas z moją babcią uważam za najszczęśliwszy w moim życiu.”

 

3

Rodzina bała się, że babcia nie zaadoptuje się w mieście po tak długim funkcjonowaniu na wsi.

4

Lihua zaraz wyjaśnia:„Tutaj zawsze coś się dzieje, jest mnóstwo ludzi chętnych do rozmowy. Babcia jest tutaj szczęśliwa.”

5

„Uwielbia siedzieć przed restauracją i obserwować ludzi. Widzę, że jest wtedy zadowolona.”

6

Babcia potwierdza to:„Nie chcę przegapić wizyt w tej restauracji, nie zamienię ich na nic innego.”

7Nie twierdzę, że wszyscy mamy nagle zacząć się opiekować naszymi dziadkami, ale możemy zacząć od wysłuchania ich – nawet jeśli daną historię opowiadają sto razy. Pamiętaj, że kiedyś i Ty będziesz na ich miejscu! Nic nie trwa wiecznie, młodość także przemija!

Źródło: popularnie.pl


Dodaj komentarz