fbpx

Pozwolił bezdomnym zatrzymać się na zimę, teraz instaluje prysznice i przysyła ciepłe posiłki

Pozwolił bezdomnym zatrzymać się na zimę, teraz instaluje prysznice i przysyła ciepłe posiłki

Gary Neville, gwiazda futbolu grająca w Manchester United, który niedawno ugościł grupę 30 młodych bezdomnych mężczyzn, w budynku którego stał się właścicielem, musiał polubić to uczucie, kiedy pomaga się innym. Piłkarz podjął 2 kolejne kroki, aby sprawić, aby ich zimowy pobyt uczynić bardziej komfortowym.

Stary budynek ma zostać przekształcony w hotel, jego renowacja jest planowana na luty, przyszłego roku.

Organizacja pomagająca bezdomnym „Manchester Angels”, otrzymała telefon od nowych właścicieli budynku, zawodników Manchester United, z informacją, że bezdomni którzy zajmują opuszczony budynek, mogą pozostać w nim przez zimę.

1

W niedziele organizacja na swoim profilu poinformowała o kolejnych aktach uprzejmości Garego Neville, wobec bezdomnych mieszkańców:

„On płaci elektrykom, hydraulikom, budowniczym oraz innym fachowcom, aby przyszli i zainstalowali prysznice, łazienki, oświetlenie itp., więc budynek jest przystosowany do okresu zimowego.”

„Gary Neville zorganizował również ciepłe posiłki, dostarczane z Hotelu „Football Old Trafford”, w każdy poniedziałek, środę i piątek, więc bezdomni mieszkańcy mają zapewniony zbalansowane, odżywcze jedzenie – dziękujemy Gary”

Źródło: goodnewsnetwork.org

Dodaj komentarz