fbpx

Josh Sundquist i jego niezwykłe przebrania na Halloween

4

Josh Sundquist jest pisarzem, mówcą motywacyjnym oraz sportowcem. Niedawno ożenił się z piękną kobietą. Wszystko to udało mu się osiągnąć, mimo że w przeszłości stracił jedną nogę. Do swojego kalectwa podchodzi jednak z godnym podziwu dystansem i humorem, co udowadnia każdego roku w Halloween, przygotowując dla siebie kapitalne “jednonożne” przebrania, które w Internecie robią istną furorę.

2
Kiedy miał 9 lat, zdiagnozowano u niego raka. Lekarze orzekli, że ma tylko 50 proc. szans na przeżycie. Mimo chemioterapii, nie udało się uratować jego lewej nogi, została amputowana. W wieku 13 lat zdołał uwolnić się od nowotworu, a jako 16-latek zrobił kurs instruktora narciarstwa.

“Zawsze za pomocą humoru radziłem sobie z dyskomfortem innych związanym z moją niesprawnością. Dziś czuję się już całkiem pewnie ze swoim wyglądem. Stąd właśnie pomysł na halloweenowe przebrania” – mówi  Sundquist w wywiadach i dodaje, że choć dla niektórych jego mała tradycja może wydać się dziwaczna, ma również nadzieję, że innym przyniesie uśmiech i siłę do stawiania czoła przeciwnościom losu.

3

5

6

7Źródło: joshsundquist.com, independent.co.uk

Dodaj komentarz