fbpx

Starszy pan pomaga żonie wybrać idealny podkład

 

Miłość i bliskość ma różne oblicza. Często to co najprostsze i najbardziej pospolite ma największą siłę oddziaływania i wzmacniania więzi między ludźmi.
Zdjęcie pary pochylonej nad półkami z kosmetykami w sklepie trafiło na stronę Love What Matters zaledwie dwa dni temu, a już wywołało prawdziwą lawinę… ponad milion lajków, pół miliona udostępnień i 85 tysięcy ciekawych komentarzy. A wszystko to pod zdjęciem starszego małżeństwa, które robi zakupy w drogerii.
Podczas zakupów mąż ze zdjęcia pomagał żonie dobrać podkład, który najlepiej pasowałby do odcienia jej skóry – można przeczytać w opisie zdjęcia zamieszczonego przez stronę Love What Matters. Starsza kobieta była bardzo przejęta dobieraniem idealnego kosmetyku. Mąż z kolei do końca wiernie wspierał ją i z zainteresowaniem towarzyszył w procesie podejmowania decyzji. Uspokajał, doradzał, a na koniec pocałował ją w czoło. W ten prosty sposób okazał jej miłość, a innym przypomniał, że chociaż nasze ciała się starzeją, miłość wcale nie musi.

Źródło i foto: Love Matters/Facebook

 

Dodaj komentarz