fbpx

Niezwykłe wystąpienie 98-letniej Lois Cunningham na koncercie country

Jeśliby spytać któregokolwiek muzyka country, każdy się zgodzi, że wystąpienie na Grand Ole Opry to dla niego odwieczne marzenie, a gdy uda się je spełnić to staje się znakomitą okazją, którą należy wykorzystać jak najlepiej.

W lutym 2016-go roku, współczesny piosenkarz country Josh Turner doczekał się swojej magicznej chwili na światowej sławy Grand Ole Opry w Nashville, lecz nie jego występ a to, co zrobił dla matki swojej teściowej stało się prawdziwą sensacją.

Podczas swojego występu przed żywą publiką, Turner wziął mikrofon i powiedział – Oto 98-cio letnia babcia mojej żony, ma na imię Lois Cunningham i zagra  na scenie Grand  Ole Opry po raz pierwszy w życiu! Dokładnie tak – Turner zaprosił babcię swojej żony, aby przejęła scenę i uraczyła zdumiony tłum ujmującym wykonaniem utworu „How Great Thou Art.”

Nietrudno było zauważyć, że taki występ było także marzeniem Lois. W końcu dostała swoją szansę zagrania dla wielu przyjaciół i fanów. Jak to mówią – „stary ale jary”.

Nie dało się powstrzymać łez, gdy Lois otrzymywała zasłużone owacje na stojąco. Josh Turner zrobił dla niej coś wspaniałego. Niesamowite, że w wieku 98 lat, marzenia nadal się spełniają.

 

Źródło: heartti.com

Tłumaczenie: Adam Boruta

Dodaj komentarz