fbpx

“Kończymy tę zabawę”. Marcin Gortat bez wahania wpłacił 125 tys. zł na leczenie dziecka.

Marcin Gortat, jeden z najlepszych koszykarzy na świecie, mimo wysokich zarobków i sławy jest człowiekiem skromnym i hojnym. O tym, że wpłacił na konto Fundacji siepomaga.pl 125 tysięcy złotych, internauci dowiedzieli się dzięki wpisowi z profilu Studenci dla RP.

“Siła polskiego Twittera jest niesamowita” – czytamy we wpisie. Marcin Gortat wpłacił na konto siepomaga.pl znaczną sumę, a już po chwili okazało się, że zbiórka pieniędzy dla chorego dziecka została zakończona!

Bez tytułu

“Pozamiatał:) po takich gestach poznaje się prawdziwych Mistrzów…”,  “To niby tylko pieniądze, ale nie każdy kto je ma zdobyłby się na taki gest. Wielki szacunek. Wyobrażam sobie radość rodziców :-)”, “Marcin w życiu złego słowa na Ciebie nie powiem choć byś nawet już nie miał żadnej zbiórki w karierze :)” – to tylko kilka pozytywnych komentarzy, które pojawiły się na koncie sportowca.

Co więcej, jedyny Polak w NBA nie poprzestał na jednej zbiórce – wciąż wspiera inne potrzebujące dzieci i zachęca internautów do pójścia w jego ślady. Dzięki takim ludziom świat staje się lepszy!

Źródło: twitter.com

Dodaj komentarz