fbpx

Modelka z zespołem Downa w kampanii Manifesta

Oto przykład jak ogromna jest siła marzeń. 18-latka z Brisbane, o której pisaliśmy wcześniej, zmienia oblicze modelingu. Modelka z zespołem Downa podbiła serce zarówno internautów, jak i projektantów oraz fotografów.

Jak podało kilka tygodni temu „Daily Mail”, po opisaniu historii 18-letniej Madeline Stuart przez zachodnie media modelką z zespołem Downa zainteresowało się co najmniej kilka marek odzieżowych i kosmetycznych. Do współpracy zaprosiły ją m.in. takie brandy, jak Pinup Girl Clothing, Manifesta, Mint & Chopsticks, Tutuhot czy Got Glam Cosmetics and Skincare. Madeline wzięła udział w kilku sesjach. Jedna z nich powstała na potrzeby najnowszej kampanii reklamowej marki Manifesta.

Choć kampania pod względem wizualnym odstaje od reklam wiodących projektantów, dla Madeline Stuart jest to niewątpliwie wielki sukces. Spontaniczne zdjęcia na łonie natury oddają zarówno jej entuzjazm, jak i ducha marki Manifesta. Modelka reklamuje w końcu odzież sportową – legginsy i topy. Kampania z udziałem 18-latki jest przy okazji zaproszeniem do składania zamówień w oparciu o własne, indywidualne rozmiary.

Źródło: popsugar.com, Fot. Lulubelle Photography

Dodaj komentarz