fbpx

Była modelka z Polski uczy wrażliwości do zwierząt

Na Instagramie Natalię Strokowską obserwuje ponad 15 tys. użytkowników Natalia Strokowska była modelką, teraz pracuje jako weterynarz. Dzieli się na Instagramie zdjęciami swoich uroczych pacjentów. Jak sama mówi – ma misję i poświęca się swojej pracy, czyli pomaganiu zwierzętom. W sieci chce uczyć innych większej wrażliwości w stosunku do zwierząt.

Najpierw sama opisała swoją historię w sieci, teraz piszą o niej media amerykańskie, brytyjskie, a nawet azjatyckie. 27-letnia Natalia Strokowska jest absolwentką wydziału medycyny weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i doktorantką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej tej samej uczelni.

Kobieta praktykowała na pięciu kontynentach i odwiedziła blisko 70 krajów, a swoimi historiami i zdjęciami z uroczymi pacjentami dzieli się na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 15 tys. osób. Swoją historię opisała na portalu Bored Panda. Po publikacji Polką zainteresowały się światowe media takie jak: amerykański New York Post, brytyjski Daily Mail, czy rosyjski portal Lenta. O Polce napisały również media japońskie i tajwańskie.

W trakcie studiów pracowała jako modelka. Za zarobione pieniądze mogła kupić książki, iść na staż, podróżować i zdobywać doświadczenie zawodowe. – Udowodniłam, że można łączyć pracę modelki ze studiami, badaniami i byciem weterynarzem – wyjaśnia w rozmowie z portalem Daily Mail.

  • Walczyłam ze stereotypem blondynki. W czasach mediów społecznościowych, pełnych plastikowych piękności, sztucznych uśmiechów i tworzenia z kobiet obiektów seksualnych. Udowadniam, że można zainteresować milenialsów dobrą, wartościową treścią i być odnoszącym sukcesy weterynarzem, naukowcem i kobietą – napisała o sobie Natalia Strokowska w artykule na portalu Bored Panda.

 

Strokowską pasjonuje uczenie innych. Chce, aby osoby obserwujące ją w mediach społecznościowych stały się bardziej wrażliwe na dobro zwierząt i więcej się o nich nauczyły. – Dając ludziom pozytywny bodziec, wierzę, że mogę mieć wpływ na nich i uwrażliwić ich na potrzeby zwierząt – wyjaśnia. Jak sama podkreśla poświęca się swojej pracy i ma misje – chce pomagać zwierzętom. To co prezentuje w mediach społecznościowych ma dobry wpływ na ludzi, przez co dostaje dodatkową dawkę motywacji do dalszej

Źródło: dailymail.co.uk, instagram.com

Dodaj komentarz