fbpx

Syn odnalazł ojca z pomocą Facebooka po 29 latach

W tym roku Dzień Ojca dla Terrella Starra był wyjątkowy. Terrel wychowywał się pod skrzydłami babci, nie znając swojego ojca. Chis Truesdale, ojciec Terrella, przeżył 29 lat nie wiedząc, że ma syna!

Wszystko zmieniło się w 2009 roku, kiedy Terrell wpisał w wyszukiwarce Facebook “Chris Truesdale”. Myślałem, że do końca życia będę żył nie wiedząc, kto jest moim ojcem – mówi Terrell.

Terrell:

Cześć Chris, czy znasz i pamiętasz Mary Starr, i czy służyłeś w armii? Poszukuję ojca, nazywa się tak samo jak Ty. Jeśli znasz Mary Starr z Detroit i służyłeś w armii amerykańskiej odpowiedz proszę. Zrozumiem, jeśli się nie odezwiesz.

Chris:

Tak pamiętam ją, jak się ma? Byłem w niej zakochany.

Patrzę na Twoje zdjęcia i wyglądasz jak ja!

Terrell:

NAPRAWDĘ !!! JESTEŚ PEWNY!!!! Mary ma się dobrze. Mieszka w mieście Augusta. Czy byłeś w armii w Fort Gordon? Chciałbym się tylko upewnić, że to Ty jesteś tą osobą, której szukam. Skąd jesteś i gdzie teraz mieszkasz? Jesteś na Skype? Chiałbym z Tobą porozmawiać.

Na szczęście dla obu, Chris kupił komputer zaledwie dwa tygodnie wcześniej! Kiedy zobaczył wiadomość od Terrella od razu wiedział. Wystarczyło, że zobaczyłem jego zdjęcie… – mówi Truesdale.

Matka Terrella dowiedziała się o ciąży po tym, jak Chris opuścił bazę i nigdy nie zdołała go odnaleźć.

Nie jestem typem faceta, który ma dzieci i się nimi nie zajmuje – mówi Truesdale.  Zastrzelcie mnie jeśli kłamię, że wiedziałem o istnieniu syna.

Ojciec i syn połączyli się ponownie i stali się sobie bardzo bliscy. Na tyle, że Terrel wprowadził się do ojca w wieku trzydziestu jeden lat, kiedy nie mógł znaleźć pracy!

Jest super – mówi Terrell. Kocham go…pojawił się w moim życie w idealnym momencie.

Źródło: http://www.goodworldnews.org/index.php/lifestyle/item/524-son-finds-father-on-facebook-after-29-years

Dobre Wiadomości

Dodaj komentarz