fbpx

To ciekawe – nawet samochód, którym jeździsz może ci wiele powiedzieć o tobie

 

Przód samochodu ma związek z tym, dokąd zmierzasz, z przyszłością. Tył reprezentuje  problemy z przeszłości, którym być może powinieneś jeszcze raz się przyjrzeć. Twoja podejście do życia będzie wywoływać fizyczne objawy w twoim samochodzie, żeby pomóc ci zrozumieć, co nadmiernie przejaskrawiło i nad czym być może straciłeś panowanie.

Wiem, że zawsze kiedy dostaję mandat za przekroczenie prędkości, dostaję równocześnie wiadomość, żeby zwolnić – zarówno na autostradzie, jak i w życiu. Czasami tak szybko pędzimy przez życie, że możemy stracić z oczu prawdziwy cel naszego pobytu tutaj. Mandat za nadmierną prędkość jest małym kamyczkiem na twojej ścieżce, mówiącym, żebyś zwolnił, odpoczął, dał sobie czas na zastanowienie i się zatrzymał.

Nieraz zdarzają mi się „kapcie”. Na ogół to jest przednie, lewe koło. Ma to związek z akceptowaniem mojej kobiecej natury i szanowaniem jej w różnych obszarach mojego życia. Kiedy trzeba dopompować koło, zawsze przypomina mi to, żebym oddychała głęboko w siebie i pielęgnowała swoją kobiecość, która jest moim aspektem.

Nasz samochód jest niezwykle istotny dla naszego rozwoju i postrzegania życia.

Doceń moc jego obecności w twoim życiu. Kolor, który wybierasz, marka, jego ewentualne usterki czy problemy i to, jak go traktujesz – to wszystko informacje o TOBIE. Jak wiele uwagi poświęcasz swojemu pojazdowi? Czy dbasz o niego? Czy go serwisujesz i czyścisz? Prowadzisz łagodnie czy brawurowo? Jest pełen usterek czy wypielęgnowany?

Nie ma znaczenia czy chodzi o stłuczkę, złapanie gumy, gaśnięcie silnika, niedziałającą klimatyzację albo wypadek – zwróć uwagę na to, co dzieje się wtedy w twoim życiu. Uświadom sobie swoje myśli i uczucia, które pojawiają się najczęściej. Posłuchaj co twój samochód chce ci powiedzieć. Zdaj sobie sprawę jak bardzo uciekasz od przeszłości albo pędzisz w przyszłość. Przyznaj się kiedy tracisz powietrze, przegrzewasz się albo brak ci paliwa. Mówiąc przenośnie – Twój samochód to TY i jest kolejnym sposobem, w jaki Życie przemawia do ciebie o TOBIE.

 

Więcej o tym jak różne elementy naszej rzeczywistości dostarczają nam niesamowitych informacji o nas samych, a także co oznacza kiedy np widzimy powtarzające się cyfry 11:11, 12:12, 22:22 itp przeczytacie w książce Simran Singh pt Rozmowy z Wszechświatem.

One thought on “To ciekawe – nawet samochód, którym jeździsz może ci wiele powiedzieć o tobie

  • 28 stycznia 2018 at 12:21
    Permalink

    Chcę go zmienić, czyli chcę zmienić swoje życie. A, to nawet pasuje

    Reply

Dodaj komentarz