fbpx

Mieszkanka miasteczka Guthrie przeżyła zaskakujące zdarzenie podczas zakupów.

Mieszkanka Guthrie w Oklahomie zwróciła na siebie uwagę społeczności facebooka po tym jak opisała zdarzenie, które spotkało ją kiedy robiła zakupy w supermarkecie. Sprawa dotyczyła złodzieja, który ukradł jej portfel. Jessica Eaves powiedziała, że została okradziona kiedy robiła zakupy w sklepie spożywczym.

Podeszłam do podejrzanego mężczyzny i powiedziałam – Proszę pana, zginął mi z torebki portfel, a pan był jedyną osobą przechodzącą obok mnie w tej chwili.

Po czym dała mężczyźnie ultimatum. Powiedziała, że jeśli odda jej portfel to ona w zamian zapłaci za jego zakupy. W przeciwnym razie zrobi mu zdjęcie i zadzwoni na policję.

Mężczyzna popatrzył na mnie przez chwilę a następnie sięgnął do swojej ogromnej kieszeni i podał mi mój portfel – powiedziała Eaves.

Jessica wydała 27 dolarów na zakupy dla mężczyzny, który ją okradł, a on zaraz po tym rozpłakał się.

Po chwili powiedział – Wstyd mi, mam dzieci, jestem spłukany, przepraszam.

Eaves stwierdziła, że nie przypuszczała, że uzyska taki rozgłos z powodu tego, co zrobiła, jednakże kiedy opisała to zdarzenie na facebooku, zostało ono rozpowszechnione w sieci przez tysiące internautów. Powiedziała, że pragnie żeby historia ta skłoniła ludzi do większego współczucia innym.

To co zrobiłam tamtego dnia powinno być normą – powiedziała.

 

Źródło: koco.com

 

Dodaj komentarz