fbpx

Wzruszająca wiadomość dla chorej mamy. Rodzina wpadła na doskonały pomysł

Wsparcie podczas choroby jest bardzo ważne. Sharon Hart ma to szczęście, że posiada wspaniałą rodzinę, która nie zamierza zostawić jej samej. Dowodem na to jest ogromny napis widoczny z jej okna, wykonany przez jej syna, brata i męża.

Zdjęcie dużego napisu o treści “CZEŚĆ MAMO, NIECH BÓG CIĘ BŁOGOSŁAWI” wrzucili na Facebooka pracownicy Rush University Medical Center w Chigaco, przypuszczając, że to wiadomość do któregoś z ich pacjentów – nie pomylili się.

Adresatką wiadomości była chora na ostrą białaczkę szpikową Sharon Hart. Kobieta przebywała właśnie w szpitalu na chemioterapii. Jej rodzinie przyszło do głowy, że zaśnieżony dach parkingu powinien być doskonale widoczny z okien sali, w której się znajdowała.

Hart powiedziała, że jej rodzina próbowała napisać “NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI WAS WSZYSTKICH”, ale zabrakło im miejsca. – Cieszę się, że tak wielu ludzi zobaczyło ten napis. Wielu z nich dotknął, wielu z nich pocieszył. To pokazuje, że bóg jest wielki – dodała.

Nieważne, jak zimno jest na zewnątrz. Zawsze może trafić do nas ciepła wiadomość, jeżeli tylko otworzymy na nią oczy – skomentowała pielęgniarka Angela Washek, która jako pierwsza zauważyła ogromny napis.

Dodaj komentarz