Wzruszająca wiadomość dla chorej mamy. Rodzina wpadła na doskonały pomysł

Wsparcie w chorobie to coś, czego potrzebuje każdy pacjent. Sharon Hart ma to szczęście, że jej rodzina nie zamierza zostawić jej samej. Świadczy o tym ogromny napis widoczny z jej okna, wykonany przez jej syna, brata i męża.

Zdjęcie ogromnego napisu o treści “CZEŚĆ MAMO, NIECH BÓG CIĘ BŁOGOSŁAWI” wrzucili na Facebooka pracownicy Rush University Medical Center w Chigaco, przypuszczając, że to wiadomość do któregoś z ich pacjentów. Mieli rację.

Adresatką wiadomości była Sharon Hart, chora na ostrą białaczkę szpikową. Kobieta przebywała właśnie w szpitalu na chemioterapii. Jej rodzinie przyszło do głowy, że zaśnieżony dach parkingu powinien być doskonale widoczny z okien sali, w której się znajdowała.

Hart powiedziała, że jej rodzina próbowała napisać “NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI WAS WSZYSTKICH”, ale zabrakło im miejsca. – Cieszę się, że tak wielu ludzi zobaczyło ten napis. Wielu z nich dotknął, wielu z nich pocieszył. To pokazuje, że bóg jest wielki – dodała.

Nieważne, jak zimno jest na zewnątrz. Zawsze może trafić do nas ciepła wiadomość, jeżeli tylko otworzymy na nią oczy – skomentowała pielęgniarka Angela Washek, która jako pierwsza zauważyła ogromny napis.

 

Źródło: deser.pl


Dodaj komentarz