fbpx

Para, która pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.. „On jest nogami, a ona oczami”

Para postanowiła, mimo wszelkich przeciwności, że będą razem podróżować i zdobywać górskie szczyty. Ona ma sparaliżowane nogi, przez co może poruszać się tylko na wózku inwalidzkim, a on jest niewidomy. Dwoje przyjaciół z Kolorado w USA zdecydowało się udowodnić światu, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Połączyła ich miłość do przygód. Melanie Knecht urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, przez co musi poruszać się na wózku. Kobieta nie załamała się jednak z tego powodu i postanowiła czerpać z życia jak najwięcej. Podobnie zrobił Trevor Hahn, który oślepł po tym jak zachorował na jaskrę.

Para podróżników poznała się na zajęciach sportowych. Oboje mieszkają w Fort Collins, gdzie razem chodzili też do adaptacyjnej klasy boksu. Wkrótce po tym wpadli na siebie w adaptacyjnej klasie wspinaczki. Kiedy się zaprzyjaźnili, stwierdzili, że muszą wykorzystać ich wspólną pasję do sportu i zrobić coś razem.

On jest nogami, ja jestem oczami. Razem jesteśmy zespołem marzeń – mówi Melanie Knecht w rozmowie z Good Morning America.

 

Dodaj komentarz