fbpx

Ta 89-letnia kobieta zrobiła na drutach ponad 450 ubranek i koców dla psów, mieszkających w schroniskach

Na tej planecie jest wielu ludzi, którzy naprawdę kochają zwierzęta i aktywnie się o nie troszczą. Jedną z grup zwierząt, która zwraca szczególną uwagę ludzi, są psy. Nic w tym dziwnego… w końcu to nasi kochani, czworonożni przyjaciele. Czasem nawet może się wydawać, że psy żyją tylko po to, żeby okazywać nam miłość.

Maisie Green, urocza 89-letnia seniorka, szydełkuje specjalnie z myślą o psach. Do tej pory zrobiła na drutach już około 450 swetrów i koców dla szczeniąt. Swoje dzieła przekazuje na rzecz schroniska Dogs Trust Basildon. Maisie mówi, że uwielbia psy i uwielbia robić na drutach, więc po prostu połączyła obie te pasje. Całkowite wykończenie koca zajmuje jej około 3 dni, a zrobienie ubranka dla psiaków już tylko jeden dzień. Jej rodzina pomaga jej przewieźć wszystkie te darowizny do schroniska dla psów trzy razy w roku.

Maisie mówi, że robienie na drutach sprawia, że może czymś zająć ręce, kiedy ogląda telewizję. Dodaje również, że jest zachwycona, że może być przydatna i tym samym pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom.

Dogs Trust to największa brytyjska inicjatywa na rzecz psów, która ma już w zanadrzu 20 ośrodków, szukających psiakom nowego domu w całej Irlandii i Wielkiej Brytanii. Schroniska opiekują się ponad 16 000 niechcianych, porzuconych i bezpańskich psów każdego roku. Całkiem inspirująca historia, prawda?

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: truththeory.com

Tłumaczenie: Joanna MM

One thought on “Ta 89-letnia kobieta zrobiła na drutach ponad 450 ubranek i koców dla psów, mieszkających w schroniskach

  • 24 października 2019 at 08:52
    Permalink

    inspirująca 😉 a schroniska w zanadrzu dodają specyficznego uroku, ciekawe jak się tam zmieściły 😉 pozdrawiam

    Reply

Dodaj komentarz