fbpx

Przywitaj wiosnę z wartościową książką! Tylko 24 godziny z rabatem 50%

W 2022 roku mija 13 lat odkąd rzeszowskie Wydawnictwo Biały Wiatr zainaugurowało swoją działalność. Coś, co miało być krótkotrwałym projektem, stało się sposobem na życie, głębokim celem i większą misją.

Do tej pory zostało opublikowanych ponad 80 książek. Pozycji, które mają budzić świadomość, przypominać o prawdziwych ludzkich wartościach i wskazywać drogę w burzliwych czasach, w których przyszło nam żyć. Informacje zwrotne od Czytelników potwierdzają, że intuicja dotycząca wybieranych tytułów wciąż nas nie myli i prowadzi w dobrym kierunku. Że książki, które publikujemy rzeczywiście zmieniają ludzkie życia, dostarczają pozytywnych doświadczeń, że poprzez nasze publikacje jesteśmy mile widziani w Waszych domach. To powód do wielkiej radości, dumy i spełnienia.

Jako że bardzo lubimy wiosnę i po długich ponurych miesiącach nie mogliśmy się już doczekać na jej rozpoczęcie, ogłaszamy z radością specjalną 1-dniową promocję  z rabatem 50% na niemal całą naszą ofertę!!!!!! Oferta obowiązuje w dniu 21 marca 2022 roku
To doskonała okazja, żeby uzupełnić swój księgozbiór i odwiedzić

Szczegóły promocji znajdziecie TU

Zapraszamy na księgarni internetowej Wydawnictwa Biały Wiatr

 

 

Dodaj komentarz