fbpx

W Warszawie powstał nowoczesny plac zabaw do poszukiwania talentów u dzieci

W Warszawie powstało tak zwane Podwórko Talentów. Jest to wyjątkowe miejsce dla dzieci, które mogą tam rozwijać swoje talenty oraz poszukiwać zainteresowań.

Nowy plac zabaw stanął przy Domu Kultury „Świt” na warszawskim Targówku. Podwórko Talentów podzielone jest na trzy strefy tematyczne: sportową, naukową i artystyczną.

– W poniedziałek 11 listopada 2019 roku Podwórko Talentów zostało oficjalnie otwarte. Nowoczesne zabawki edukacyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych– poinformowali urzędnicy dzielnicy Targówek. W całej Polsce jest już około 120 takich miejsc.

Ścianka wspinaczkowa, twister, planetarium i teatr

Głównym założeniem Podwórka Talentów jest poszukiwanie i rozwijanie w dzieciach umiejętności sportowych, naukowych i artystycznych. Najmłodsi mogą tam między innymi walczyć z lękiem wysokości na ściance wspinaczkowej, popisać się długością skok czy bawiąc się na specjalnej platformie do gry w skoku w dal.

Będzie także można ścigać się w wyścigu kapsli na specjalnym torze, skakać na trampolinie, poznać gwiezdne konstrukcje dzięki strefie planetarium, produkować prąd dzięki jeździe na rowerku czy zagrać na bębnach.

 

One thought on “W Warszawie powstał nowoczesny plac zabaw do poszukiwania talentów u dzieci

  • 28 listopada 2019 at 22:09
    Permalink

    świetne
    😀

    Reply

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: