fbpx

Polska firma szyje ręcznie fantastyczne, kolorowe pokrowce, można stworzyć własny projekt

Wydawałoby się, że rynek gadżetów i drobnych prezentów jest już tak zapełniony, że nic nie jest w stanie nas już zaskoczyć. Tymczasem w jednym z polskich sklepów znaleźć można rzeczy, które docenią osoby ceniące sobie przede wszystkim oryginalność.

Na ten ciekawy sklep natknąłem się, poszukując pokrowca na laptopa. Na początku zbombardowały mnie chińskie wynalazki z gumy i innych mniej typowych materiałów. Większość ozdobiona szablonowymi, nudnymi motywami.

Przedzierając się przez gąszcz Internetu, natrafiłem w końcu na polski sklep Youpibag. Zaciekawiło mnie hasło, które pojawiło się na głównej stronie sklepu – „stwórz własne etui”.

Jak się okazało, aby stworzyć własny projekt, nie trzeba być grafikiem komputerowym. Z pomocą przychodzi łatwy w użyciu kreator, wyposażony przystępny i intuicyjny zestaw narzędzi.

Kreator pozwala także wybrać materiał, z którego powstanie nasz pokrowiec. Czas realizacji również okazał się pozytywnym zaskoczeniem, pokrowiec był gotowy już po dwóch dniach. To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę to, że są one szyte ręcznie.

Okazuje się, że etui robione na zamówienie wcale nie musi być drogie. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce!

Sklep Youpibag można znaleźć pod adresem youpibag.pl.

Dodaj komentarz