fbpx

Rodzina od miesięcy poszukuje ukochanego psa. Oferują 10 tys. zł nagrody

Rodzina pochodzi małej miejscowości Mikułowice koło Buska-Zdroju, w województwie świętokrzyskim. Flama, ich ukochana samica owczarka niemieckiego, zaginęła 21 października 2022 r., rozrywając na milion kawałeczków serca swoich właścicieli — Sylwii i Piotra. Właściciele nie ustają w swoich wysiłkach, aby odnaleźć swojego czworonożnego członka rodziny, próbując przełamać zmowę milczenia, prosząc o pomoc społeczność.

“Flama jest dla nas jak członek rodziny. Jej utrata to bolesne doświadczenie”, mówią Sylwia i Piotr, w apelu skierowanym do internautów. “Podejrzewamy, że masz jakąś rodzinę i gdyby ktoś z tej Twojej najbliższej rodziny zaginął, to by Ci serce pękło. Tak czujemy się my, kiedy Flama jest nieobecna”.

Właściciele Flamy, zdesperowani, by odnaleźć swoją ukochaną suczkę, oferują nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł za pomoc w odnalezieniu lub wskazaniu miejsca, gdzie może przebywać. Gwarantują całkowitą anonimowość dla każdej osoby, która przyczyni się do odnalezienia ich psa.

Apelują również do osoby, która może aktualnie mieć Flamę. “Miej serce, uczucia, sumienie i oddaj nam naszego ukochanego pieska. Pomyśl, gdyby ktoś nie chciał Ci oddać Twojego członka rodziny, jakbyś się czuł. My wszyscy bardzo za nią tęsknimy. Jesteśmy gotowi do porozumienia i zrekompensowania Ci opiekę nad Flamą. Prosimy, oddaj ją nam”.

Sylwia i Piotr podkreślają, że przetrzymywanie Flamy przynosi krzywdę nie tylko im, ale także psu, który tęskni za swoją rodziną. “Oddaj ją a za nagrodę kup sobie szczeniaczka, którego wychowasz od małego i który będzie Twój. Flama nigdy nie była, nie jest i nie będzie Twoja. Skazujesz niewinne zwierzę na cierpienie”.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Flamy, prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 784 957 283 i 692 583 938. Każda informacja jest cenna, a anonimowość jest gwarantowana.

“Nie spoczniemy, dopóki Flamcia nie wróci do swojego domku”.

“Prosimy o udostępnienia”.

“Dziękujemy!”

Właściciele Flamy — Sylwia i Piotr

 

Dodaj komentarz