fbpx

Pamiętacie 9-latka który „bazgrolił” w zeszytach? Właśnie skończył zlecenie od kolejnego klienta

Jakiś czas temu pisaliśmy o utalentowanym 9-latku z Anglii, który przez swoje „bazgrolenie” miał kłopoty w szkole. Chłopiec stał się znany na całym świecie, po tym jak jego nauczyciel rozpoznał jego talent i umieścił rysunki młodego artysty na Instagramie. Później mały Joe został poproszony o ozdobienie swoimi „bazgrołami” ścian restauracji Number 4 w Shrewsbury.

Dziś mamy dla was dalszy ciąg tej historii. Joe wciąż rysuje, rozwija swoje umiejętności. Chłopiec skończył właśnie swój najnowszy projekt, ozdabiając ścianę szkoły artystycznej, do której uczęszcza. Jego dzieło wygląda na prawdę fantastycznie!

Jak informuje ojciec chłopca, Joe potrzebował ok 7 godzin na wykonanie swoich „bazgrołów”. Jego praca ma pozostać na ścianie na stałe.

Poniżej kilka zdjęć przedstawiających najnowsze malowidło 9-latka.

– Historia Joe spotkała się z niesamowitym odzewem na całym świecie, chłopiec został przyjęty bardzo pozytywnie. Pragniemy wszystkim za to podziękować i powiedzieć, że bardzo to doceniamy. Joe spotkał się z wieloma propozycjami, również płatnymi. Współpracujemy teraz z agentem, który pomaga w organizacji tych próśb – relacjonuje Greg. ojciec Joe.

Źródło: boredpanda.com, uk.linkedin.co/Greg Whale

Dodaj komentarz