fbpx

Chłopiec przez swoje „bazgroły” miał kłopoty w szkole. Poproszono go aby udekorował ściany restauracji

Zawsze powinno się wspierać dziecięce talenty. Pielęgnowane mogą przerodzić się w coś wspaniałego. Taki właśnie sposób myślenia wyróżnia rodziców 9-letniego Joe Whale’a, którzy zachęcili syna do kontynuowania rysowania, mimo krytyki z którą spotkał się w szkole.

Zamiast potępiać skłonności syna do „bazgrolenia” w podręcznikach, rodzice postanowili zachęcić go do rozwijania kreatywności, posyłając chłopca na pozalekcyjne zajęcia artystyczne. Jego nauczyciel zainteresował się rysunkami młodego artysty, postanowił zamieścić jego prace na Instagramie. Później wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Jedna z restauracji skontaktowała się z nauczycielem Joego, aby zapytać, czy dziewięciolatek mógłby udekorować swoimi rysunkami ściany jadalni w ich lokalu.

Każdego dnia po szkole ojciec odwoził Joego do restauracji, aby chłopiec mógł dekorować ściany lokalu swoimi „bazgrołami”.  Joe spędził nad dziełem około 12 godzin, jego rysunki mają pozostać tam na stałe.

Chłopiec znany jest teraz jako „The Doodle Boy” (bazgrolący chłopiec), ma własną stronę internetową oraz konta w mediach społecznościowych, na których prezentuje swoją niesamowitą sztukę.

„Radziłbym rodzicom, aby zachęcali swoje dzieci do tego, aby zawsze podążały za swoją pasją i marzeniami” – komentuje Greg, ojciec utalentowanego chłopca.

bazgroły

Źródło: instagram.com/thedoodleboy.co.uk

 

One thought on “Chłopiec przez swoje „bazgroły” miał kłopoty w szkole. Poproszono go aby udekorował ściany restauracji

  • 29 czerwca 2022 at 15:19
    Permalink

    Michał Anioł naszych czasów

    Reply

Dodaj komentarz