fbpx

Wrocławski deweloper w ramach świątecznej akcji buduje domy dla psów

Akcja „Dom na święta” ma na celu zapewnienie zwierzętom przebywającym w schroniskach ciepłych i komfortowych warunków podczas zimy. Firma Budimex Nieruchomości zadeklarowała, że za każdą umowę zakupu mieszkania podpisana w grudniu, zapewni budę dla podopiecznych z lokalnych schronisk. Akcja dotyczy Wrocławia, Poznania i Krakowa.

“Nadchodzi szczególny czas. W okresie świątecznym jesteśmy szczęśliwi i chcemy dzielić się tą radością z innymi, stąd też narodził się pomysł, by spełnić marzenia o domu nie tylko dla samych siebie, lecz tych najbardziej potrzebujących – zwierząt, które nie zawsze mają tyle szczęścia. Dom to przecież nie tylko ściany; to przede wszystkim jego atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Liczymy, że akcja zwróci uwagę na szerszy problem, jakim jest sytuacja bezpańskich zwierząt. Istotna jest zarówno doraźna pomoc i poprawa warunków życia (zwłaszcza w trudnych zimowych miesiącach), ale również zachęcenie do adoptowania pupili i odmienienia ich losu” – napisali organizatorzy.

Akcja dotyczy osiedli w: Poznaniu – Famma Dąbrowskiego, Na Smolnej; Krakowie – Fredry 6, Nowa Myśliwska oraz Wrocławiu – Nowy Grabiszyn. Za każdy zakup mieszkania, który zostanie zwieńczony podpisaniem umowy deweloperskiej w grudniu tego roku, Budimex Nieruchomości przeznaczy środki na wyposażenie potrzebujących schronisk z najbliższej okolicy w budy dla psów – aby jeszcze tej zimy otrzymały ciepłe i bezpieczne schronienie.

W przyszłości planujemy kolejne edycje w innych miastach Polski.

W akcję może włączyć się każdy, fundując karmę, akcesoria do pielęgnacji zwierząt, koce czy legowiska. Osoby, które chciałyby pomóc, proszone są o kontakt: kontakt@domnaswieta.pl. W odpowiedzi przekazane zostaną szczegóły dot. możliwości wsparcia wybranego schroniska. Szczegóły akcji i regulamin dostępne na: www.domnaswieta.pl.

Źródło: kochamwroclaw.pl

Dodaj komentarz