fbpx

Ksiądz z Olsztyna zamierza podczas mszy przedstawić wiernym psa do adopcji

Parafianie jednego z olsztyńskich kościołów będą niedługo mieli okazję poznać specjalnego gościa. Ksiądz zamierza przyprowadzić do świątyni bezdomnego czworonoga. Celem akcji jest znalezienie nowych domów dla zwierząt ze schroniska. Jest to kolejny sukces Moniki Dąbrowskiej, inicjatorki Biegu na sześć łap.

– Nie uwierzycie! Po tylu miesiącach poszukiwań, trudnych dla mnie rozmów i rozczarowań znalazłam Kościół, w którym ksiądz zgodził się na wpuszczenie do środka Psiaka bezdomniaka i przedstawienie go wiernym – napisała w mediach społecznościowych Monika Dąbrowska, miłośniczka zwierząt i inicjatorka Biegu na sześć łap.

Na razie Monika Dąbrowska nie podaje który to kościół. Wiadomo, że spotkanie psa ze schroniska z wiernymi ma się odbyć 16 lutego o godz. 11:30. Jednak szczegóły poznamy po zdarzeniu, bo organizatorka Biegu na sześć łap ma obawy, że duchowny, pod naciskiem osób którym pomysł się nie spodoba, może zmienić zdanie.

– […] wiem że na zaufanie muszę zapracować. I ten jeden Psiaczek, to dla mnie spełnienie marzeń, bo usłyszy o nim 200 nowych osób, a każda z nich to szansa na dom tymczasowy lub stały! – dodaje olsztynianka.

Źródło: facebook.com/biegnaszesclap

Dodaj komentarz