fbpx

Jaką osobą jesteś w miłości? Psychotest prawdę ci powie

Spójrz na poniższy obrazek. Co widzisz? Pierwsza odpowiedź, która przyjdzie ci do głowy, będzie wskazówką, w jaki sposób podchodzisz do miłości i związków partnerskich.

Czy wiesz, że jeden drobny obrazek może powiedzieć o tobie więcej niż tysiąc skomplikowanych słów i analiz? Zastanawiasz się, jak to możliwe? Okazuje się, że pierwsze skojarzenia są efektem pracy naszej podświadomości, a więc naturalnych popędów, którymi kierujemy się w życiu. Zdaniem Zygmunta Freuda, to właśnie one decydują o naszych najważniejszych wyborach i tworzą rzeczywistość, w której żyjemy.

Motyl

Zobaczyłeś motyla? Prawdopodobnie jesteś osobą bardzo niezależną, ceniącą wolność i swobodę. Trudno jest ci nawiązywać głębokie relacje, a kiedy związek zaczyna być zbyt zażyły, asekurujesz się ucieczką. W związku często trzymasz się na dystans i rzadko pozwalasz sobie na pełne emocjonalne zespolenie.

Dwie twarze

W relacjach miłosnych czujesz się jak ryba w wodzie. Partnerstwo jest dla ciebie najwyższą wartością, która wpływa na pozostałe aspekty życia i wybory podejmowane każdego dnia. Dla swojej drugiej połówki jesteś gotów zrobić niemal wszystko. Jesteś oddany i bardzo uczuciowy. Kiedy wchodzisz w relację, wszystko inne przestaje być ważne, a związek staje się całym światem.

Nic nie widzisz

Patrzysz na obrazek, ale nie dostrzegasz żadnego wzoru? Najwyraźniej jesteś pragmatykiem, który twardo stąpa po ziemi. Nie ulegasz romantycznym fascynacjom i zanim zdecydujesz się na wejście w relację, musi upłynąć sporo czasu. Potrzebujesz wiedzieć, że osoba, z którą stworzysz związek, będzie godna zaufania i solidna.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: chillizet.pl

 

 

 

Dodaj komentarz