fbpx

Joseph Gordon-Levitt nagrał „List do Polski”, w którym przekonuje, jak piękna jest Polska

Wszystko rozpoczęło się od zdjęcia Rybnika, które aktor zamieścił na swoim Instagramie, dołączając prośbę o przesłanie fotografii z różnych zakątków Polski. Zdjęcia potrzebne były aktorowi do projektu związanego z jego nowopowstałą artystyczną inicjatywą hitRECord.

Platforma Gordona-Levitta ma być przestrzenią do publikacji wideo i dzielenia się sztuką, tworzoną przez młodych artystów z całego świata.

Wkrótce po apelu aktora, na platformie pojawił się trwający ponad minutę film zatytułowany „A Letter to Poland”. Nagranie jest opowieścią o pięknie i magii polskiego krajobrazu. W filmie można zobaczyć zdjęcia z rejonów m.in. Gdańska, Rybnika, Warszawy, Krakowa oraz różnorodność zasobów naturalnych naszego kraju. Pokazane są fragmenty Bałtyku oraz piękno polskich gór. Narrator prowadzi widza przez tę wycieczkę, zachwalając polskie jedzenie, ukazując fragmenty Marszy Równości i innych miejskich wydarzeń.

Film został zamieszczony również na Facebooku aktora, ciesząc się sporym zainteresowaniem zarówno polskich, jak i zagranicznych mediów. W opisie aktor dziękuje ponad siedemdziesięciu pięciu artystom zaangażowanym w produkcję oraz zaznacza, że ich kreatywność i entuzjazm bardzo go inspirują.

Poniżej nagranie „List do Polski”:

Dodaj komentarz