fbpx

Jesteś kawoszem? A może wolisz herbatę? Ulubiony napój zdradzi twoje ukryte cechy

Zastanawiałeś się kiedyś, co mówi o tobie twój ulubiony, gorący napój? Nie bez powodu jednych nazywa się kawoszami, a innych miłośnikami herbaty. Nazwa sugeruje, że to nie tylko zwykły wybór dokonywany w kawiarni, ale również sposób na życie.

 

Spójrz na poniższy obrazek. Który napój przemawia do ciebie w tej chwili? Masz ochotę na ciepłe i słodkie kakao, może na gorącą herbatę z cytryną? Sprawdź, co o tobie mówi ten prosty wybór.

 

Kakao lub gorąca czekolada

Wybór słodkiego i tłustego napoju świadczy o tym, że masz w sobie bezbronność, której chciałbyś  dać dojść do głosu. Jeśli na co dzień jesteś sumienny, odpowiedzialny i wielozadaniowy, nic dziwnego, że z czasem masz ochotę poczuć się jak dziecko – zależne, słabe i wrażliwe – to naturalna część każdego z nas. Pozwól sobie na to. Zadzwoń do przyjaciela lub odwiedź rodziców. Zadbaj o siebie z czułą życzliwością.

 

Herbata

Jesteś optymistą pełnym serdeczności i wiary w ludzi. Zadowalasz się własnymi osiągnięciami i nie potrzebujesz wiele do szczęścia. Jesteś szczery i prostoduszny, nic dziwnego, że ludzie do ciebie lgną. Masz naturalny talent do empatii. Słuchasz innych z otwartością i zawsze służysz ciepłym słowem, radą i oparciem.

Kawa

Jesteś uparty i niezależny. Do zadań podchodzisz z ambicją i chętnie rywalizujesz z innymi. Bywasz przy tym nieufny i samodzielny – lubisz stanowić o sobie sam. Cechuje cię silny indywidualizm, więc chadzasz własnymi ścieżkami. Jeśli masz problem, zwykle odrzucasz pomoc z zewnątrz wierząc, że sam posiadasz wszelkie zasoby, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: stylzycia.radiozet.pl

 

 

 

Dodaj komentarz