fbpx

Autobus miejski utknął w śniegu, wtedy pojawił się bohater z czarnym Audi RS7

Śnieg z jednej strony cieszy, a z drugiej utrudnia życie, szczególnie kierowcom. Do tego stopnia, że niektórzy wolą przesiąść się na transport publiczny. Zima daje się jednak we znaki także autobusom i ich kierowcom. Czasem niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Tak było w przypadku tego autobusu, który utknął w śniegu.

Na szczęście tą samą drogą przejeżdżał kierowca Audi RS7, znający doskonale potencjał swojego auta. Postanowił pomóc kierowcy autobusu i umożliwić pasażerom jak najszybsze dotarcie do celu. Właściciel Audi podpiął odpowiednio grubą linę do swojej limuzyny i wyciągnął kilkutonowy autobus.

Biorące udział w wydarzeniu Audi RS7 to model po liftingu przeprowadzonym w 2015 roku. Auto zyskało m.in. przemodelowany grill oraz charakterystyczne reflektory w technologii Matrix LED. Pod maską RS7 pracuje silnik V8 o pojemności 4.0 l i mocy 560 koni mechanicznych z 700 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Egzemplarze z pakietem Performance osiągają nawet 605 koni mechanicznych i 750 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

 

Dodaj komentarz