fbpx

Pełnia Śnieżnego Księżyca w Pannie. Zadbaj o zdrowie i marzenia!

Druga pełnia Księżyca w 2021 roku wypada 27 lutego około godziny 09:19. Jeśli niebo będzie bezchmurne w Polsce będziemy mogli oglądać ją w całej okazałości.

Nazwy lutowej pełni – Śnieżnego Księżyca, Burzowa lub Głodna – pochodzą od pogody w lutym w Ameryce Północnej, która była z reguły zimna i śnieżna, a zapasy żywności z ubiegłego roku powoli się kończyły. Lutowej pełni nadawano magiczne, symboliczne znaczenie. Była zapowiedzią nadchodzących wiosennych zmian w przyrodzie.

W lutowej pełni Słońce i Księżyc ustawiają się do siebie w opozycji w rozmarzonych Rybach oraz wnikliwej i analitycznej Pannie. To jak zderzenie marzeń z rzeczywistością, przy czym te pierwsze, wcale nie będą na spalanej pozycji! Panna to znak zodiaku, który rządzi pracą i życiem codziennym. Księżyc w tym czasie będzie miał wpływ na wszystko – pracę i jej środowisko, o stabilność, zwycięstwo, samodoskonalenie i dbanie o siebie. Panna rządzi naszym układem nerwowym, jelitami, narządami jamy brzusznej. To doskonały moment na dietę, detoks i ogólne zadbanie o siebie. To również czas na snucie marzeń, które uda się zrealizować! Energia znaków i Księżyca pozwoli uwzględnić nawet nagłe zmiany bez zaburzenia naszego rytmu. Wielu zrozumie, że dzięki stałej, codziennej pracy może odnieść sukces nie tylko na polu zawodowym. Dla tych, którzy z rutyną są na bakier, to będzie trudny czas, ale w końcu zrozumieją, że nawet najbardziej wolny duch potrzebuje porządku dnia.

 

Źródło: se.pl

Dodaj komentarz