fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz pióro aby odkryć nieznany aspekt swej osobości.

Zapraszamy do zabawy psychologicznej – wybierz pióro, aby odkryć nieznaną część swojej osobowości. Odpręż się, zrelaksuj i pamiętaj, najważniejsze jest, twoje pierwsze odczucie (to jak nakieruje cię podświadomość).

To, co dzieje się w podświadomości, może wiele powiedzieć o twojej osobowości. W tej psychologicznej zabawie przyjrzymy się, w jaki sposób twoja podświadoma preferencja może dać wskazówkę na temat ukrytych aspektów twojej osobowości.

Aby rozpocząć, wybierz pióro z obrazka powyżej. Staraj się nie myśleć o tym zbyt głęboko – po prostu wybierz to, które najpierw przyciąga wzrok.

Techniki projekcyjne

Psychologia wciąż fascynuje ludzi. Jednym z ciekawszych zagadnień są techniki projekcyjne wprowadzone do nauki przez Zygmunta Freuda. Według zwolenników tych teorii, po analizie danego obrazka eksperci są w stanie dużo powiedzieć o naszej osobowości.

Odpowiedzi:

Pióro numer 1

Jesteś spokojną, wyważoną osobą, która nie daje się wciągać innym w ich dramaty. Zwykle dogadujesz się ze wszystkimi, których znasz, co czasami prowadzi do tego, że ludzie nazywają cię zbyt „miękkim” z powodu twojej życzliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Pióro numer 2

Masz bardzo bystry umysł i dość łatwo podchodzisz do nowych koncepcji. Perfekcja jest dla ciebie kluczem. To czasami sprawia ci kłopoty, ponieważ oczekujesz, że inni wokół ciebie również osiągną doskonałość. Możesz również nieumyślnie postrzegać się jako odosobniony, co sprawia, że ​​ważne jest, aby często pokazywać swoim bliskimi, że ci na nich zależy.

Pióro numer 3

Uwielbiasz podejmować ryzyko i utrzymywać wysoki poziom ambicji w życiu. Ponadto uwielbiasz być niezależnym i samowystarczalnym. W związku z tym staraj się częściej zwracać uwagę na znajomych, ponieważ twoja niezależność może czasami sprawić, że poczują się tak, jakbyś ich wcale nie potrzebowała.

Pióro numer 4

Twoja osobowość zawiera mieszaninę nieposkromionej wyobraźni i śmiałości. Zawsze jesteś gotowy, aby znaleźć genialne rozwiązanie wszelkich problemów, jakie stawia przed tobą życie. Z powodu twojej błyskotliwości i bystrej natury niektórzy znajomi mogą cię postrzegać jako autorytarną, chociaż ty się całkowicie z tym nie utożsamiasz i zwyczajnie tego nie czujesz.

Pióro numer 5

Jesteś głęboko artystyczną, zamkniętą w sobie i kreatywną osobą, która jest zdolna do wielkich rzeczy. Niestety brakuje ci pewności siebie niezbędnej do tego, aby twoja kreatywna strona osiągnęła pełny potencjał. Zaakceptowanie tego jest kluczowe. Gdy zwiększysz pewność siebie, będziesz całkowicie zaskoczony tym, co potrafisz.

Opracowanie: Marcin Tokarski & Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości
źródło: davidwolfe.com

Dodaj komentarz