fbpx

Zabawa psychologiczna – poznaj swoją mroczną stronę

To, co dzieje się w podświadomości, może wiele powiedzieć o twojej osobowości. W tej psychologicznej zabawie przyjrzymy się, w jaki sposób twoja podświadoma preferencja może dać wskazówkę na temat ukrytych aspektów twojego charakteru. Wybierając jedno z tych siedmiu zwierząt, możesz odkryć sekrety swojej ukrytej, ciemnej strony. Każdy z nas ją ma, ale nie zawsze możemy mieć najlepszy obraz tego, co to jest, gdyż często jest to aspekt głęboko ukryty w naszej podświadomości.

Wybierz jedno z tych 7 zwierząt, z którym najbardziej się utożsamiasz, a być może dowiesz się czegoś ciekawego o swoim “cieniu”.

Rozwiązanie zabawy:

#1 Sęp
Sępy to znakomici łowcy. Czekają, aż znajdą słabą ofiarę, a kiedy nadejdzie właściwy moment, uderzą. Sęp jest cierpliwy i nigdy nie naraża się na ryzyko ani szkody. Są oczywiście niebezpiecznym drapieżnikiem, ale są także zaradni w sposobie polowania. Jeśli sęp jest zwierzęciem, które wybrałeś, prawdopodobnie nie jesteś osobą o temperamencie sępa, ale zamiast tego możesz być skrycie mściwy. Czekasz na idealny moment do uderzenia i robisz to tylko wtedy, gdy musisz.

#2 Czarny Kot
Jesteś tak zdystansowany, jak sam czarny kot. Zwykle dajesz z siebie więcej, niż bierzesz, a także często się izolujesz. Twoją największą siłą jest dbałość o szczegóły i skupienie się na celu. Podobnie jak kot, który spokojnie prześladuje ofiarę, zanim rzuci się na nią i zabije, ty również z przyjemnością czekasz na swój czas, aż będziesz gotowy do ostatecznego uderzenia. Masz niesamowitą zdolność do organizowania i realizacji swoich planów bez względu na to, jakie są.

#3 Czarna Wdowa
Jesteś niezwykle sprytnym manipulatorem. Możesz zakręcić siecią oszustwa i zwabić niczego niepodejrzewającego wroga w pułapkę. Podobnie jak czarna wdowa, pozwalasz swojej ofierze zbliżyć się do ciebie. Zamiast wkładać dużo pracy w bezczelne wywieranie wpływu na otaczających cię ludzi, stwarzasz skomplikowane pułapki, na które ludzie mogą wpaść niedbale. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że robią dokładnie to, co chcesz, dopóki nie będzie za późno. Nie jesteś typem osoby, która kiedykolwiek musi zastraszać – zamiast tego używasz swojego przebiegłego intelektu.

#4 Czarny Jaguar
Na liście nie ma zwierzęcia, które ma większą moc i wywołuje większy respekt niż czarny jaguar. Masz w sobie element tajemniczości, który przyciąga do ciebie ludzi. Jesteś znany z tego, że jesteś ostry i potężny i chociaż możesz wywołać strach u tych, którzy cię nie znają, masz łagodną i głęboką stronę siebie. Niektórzy opisują cię jako przebiegłego, szykującego w tajemnicy kolejne ruchy, ale nikt tak naprawdę nie rozumie, jak budujesz i wcielasz w życie swoje plany.

#5 Kruk
Masz w sobie ponury aspekt, ale nie jesteś wielką ciemnością, z którą wszyscy kojarzą kruki. Jesteś inteligentny i intuicyjny w zaspokajaniu potrzeb innych ludzi i dokładnie wiesz, co powiedzieć innym. Zachowujesz wielką ostrożność w kontaktach z innymi, pozwalasz innym tylko wiedzieć dokładnie to, co chcesz, aby wiedzieli. Bardzo cenisz sobie prywatność, jeżeli chodzi o twoje życie osobiste, ale jeżeli zostaniesz sprowokowany do ataku, podejmiesz walkę. Kruk nigdy nie uderza pierwszy, ale zawsze jest o krok przed konkurencją.

#6 Nietoperz
Masz bardzo skomplikowaną osobowość i żyjesz dokładnie tak, jak chcesz. Masz bardzo rozbudowaną świadomość i patrzysz na świat inaczej niż inni, to tak, jakbyś oglądał wszystko z innej perspektywy niż pozostali. Twoje spojrzenie na otoczenie sprawia, że ​​czasami masz ponure spojrzenie na to, jakie jest społeczeństwo, a czasami życzysz sobie, aby ludzie byli po prostu uczciwi wobec siebie. Jesteś wyjątkowy i rozumiesz, jak różnisz się od reszty świata.

#7 Wilk
Wilki są osobnikami alfa, różnisz się niczym jeżeli chodzi o ten aspekt. Jesteś potężny i wiesz dokładnie, kiedy zaatakować, ale zwykle na uboczu, wychylając się tylko po to, by poradzić sobie z problemami w razie potrzeby. Znasz swoją siłę i rozumiesz, że twoje działania niosą ciężkie konsekwencje. Jesteś bardzo precyzyjny w doborze i wyborze konfrontacji. Jesteś jak wilk w tym sensie, że twoje działania są szybkie, a lojalność jest niezniszczalna.

Opracowanie Marcin Tokarski & Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości

Źródło: davidwolfe.com

Dodaj komentarz