fbpx

Kobiecie uciekł tramwaj. Nagranie z Gdańska robi furorę w sieci

Opisana sytuacja wydarzyła się w Gdańsku. Przypadkowy kierowca pomógł kobiecie, której uciekł tramwaj. Nagranie, które zarejestrował mężczyzna na trójmiejskim osiedlu Przeróbka, trafiło do sieci i podbiło serca internautów.

Ta piękna scena rozegrała się 25 lutego bieżącego roku, jednak dopiero teraz zrobiło się o niej głośno, po przesłaniu nagrania do kanału “STOP CHAM”.

Mężczyzna jechał samochodem i zauważył, że nieznajomej kobiecie uciekł tramwaj.

Kierowca, widząc sytuację, postanowił pomóc pasażerce. Mężczyzna zatrzymał się obok kobiety i zaproponował jej podwózkę do kolejnego przystanku. Jednocześnie zagwarantował, że uda mu się dogonić tramwaj, aby mogła do niego wsiąść. Zdziwiona kobieta skorzystała z uprzejmości gdańszczanina. Pomysłodawcy udało się zrealizować plan, dzięki czemu pasażerka wsiadła do tramwaju.

“Pani wsiada! Szybko! Dogonimy go!” – zawołał mężczyzna.

Zachowanie kierowcy zostało docenione przez internautów. Pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy skierowanych w kierunku mężczyzny. Jego gest dobroci spowodował, że niektórzy nazwali go bohaterem.

“Aż miło na sercu się robi, że są jeszcze takie osoby. Pozdrawiam ciepło i udanego weekendu wszystkim” – napisała komentująca.

“Kierowca szef totalny, od razu dzień lepszy jak się widzi takich ludzi” – zauważył kolejny internauta.

One thought on “Kobiecie uciekł tramwaj. Nagranie z Gdańska robi furorę w sieci

Dodaj komentarz