fbpx

List do Wróżki Zębuszki. Dla zrozpaczonej 6-latki pisze go kapitan samolotu

Pewna 6-latka, po wyjściu z samolotu, zorientowała się, że wypadł jej ząb i najprawdopodobniej zgubiła go na pokładzie. Nie chcąc zawieść Wróżki Zębuszki,  rozpaczliwie chciała go odszukać. 

 

Lena i Laura Larmon kończyły właśnie długą podróż  z Norwegii do Greenville-Spartanburg w Południowej Karolinie, USA. Podróż została przerwana w Nowym Jorku ze względu na 36-godzinne opóźnienie. Kiedy po wylądowaniu dziewczynka wraz z mamą czekała na bagaż,  zdała sobie sprawę, że straciła ząb!

Próbowałyśmy wrócić  do samolotu, ale przejścia były już zamknięte. Wszak była 2 w nocy!– wspominała mama Laura. –Lena bardzo to przeżywała i była bardzo rozżalona, że nie będzie mogła zostawić ząbka pod poduszką dla Wróżki Zębuszki. 

Wtedy właśnie do akcji wkroczył kapitan United Airlines Josh Duchow, który zobaczył rozpacz 6-latki i zaproponował rozwiązanie.  Ze względu na swój kapitański autorytet i oficjalny mundur pilota nie było wątpliwości,  że jego szybkie pisemne wyjaśnienie zostanie na pewno zaakceptowane w biurze i ewidencji Zębowej Wróżki 😉

Droga Wróżko Zębuszko, Lenie wypadł ząb podczas lotu do Greenville” – napisał Duchow, który pilotował lot. –Proszę przyjąć tę informację w zastępstwie jej ząbka. Kapitan Josh.

Matka Laura podzieliła się tą uroczą historią na Instagramie i Facebooku jako antidotum na negatywne opowieści o liniach lotniczyc i chaosie na lotniskach.

Z wiarygodnych źródeł wiemy, że liścik dotarł do Wróżki Zębuszki, a Lena znalazła aż $6 za swojego ząbka. Wygląda na to, że inflacja dotyka też wróżki 😉

United Airlines wydały oświadczenie w sprawie interwencji kapitana Duchowa, deklarując:

Jesteśmy dumni, że widzimy takie momenty jak ten, które podkreślają nasze zaangażowanie w przekraczanie granic dla naszych pasażerów i tworzenie linii lotniczej, w której „Dobro wyznacza drogę”.

 

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie:  Agata Pałach, blog Nigdy za późno

2 thoughts on “List do Wróżki Zębuszki. Dla zrozpaczonej 6-latki pisze go kapitan samolotu

Dodaj komentarz