fbpx

Christian Felber w Polsce!!! Twórca alternatywnego systemu ekonomicznego odwiedzi nasz kraj we wrześniu tego roku

1

W marcu 2014 roku miała swoją premierę książka Gospodarka Dobra Wspólnego. Wydawnictwo Biały Wiatr opublikowało ją przy wydatnej pomocy ludzi, którzy zechcieli zaangażować się w proces zmian ekonomicznych i systemowych w Polsce.

Wydawnictwo razem ze Stowarzyszeniem Rytm Ziemi oraz Uczelnią Łazarskiego w Warszawie uczestniczy w organizacji tego dwudniowego eventu.

Chcąc przybliżyć zainteresowanym postać Christiana, promować idee Gospodarki Dobra Wspólnego oraz informować na bieżąco o szczegółach wizyty uruchomiliśmy specjalną stronę internetową www.christianfelber.pl

Jako że podstawowe koszty wizyty to około 10 000 zł (bilety lotnicze, hotel, transport w Warszawie, wynajem sal, tłumaczenia) prosimy wszystkich zainteresowanych o wsparcie tego wydarzenia. Bez względu jaką sumę uda nam się zebrać, cała kwota zostanie przekazana na cele tego projektu. W zamian proponujemy granty w postaci książek Wydawnictwa (także egzemplarzy Gospodarki Dobra Wspólnego z autografami Christiana), zaproszenia na poszczególne moduły, imienne podziękowania i inne.

Chociaż na zewnątrz dostrzegamy mnóstwo chaosu a oficjalne media podają niewiele optymistycznych wiadomości, zmiany wokół nas postępują we wszystkich dziedzinach życia. Jednak aby nasze twórcze wizje i marzenia mogły się urzeczywistnić potrzebne jest zaangażowanie w świecie materialnym, ponieważ w przeciwnym razie pozostaniemy w pozycji ofiary, wierząc, że sami jako jednostki nie mamy wielkiego wpływu na to, co dzieje się wokół nas. Jest oczywiście inaczej. Ale nie chodzi tylko o samo emocjonalne wspieranie pewnych idei. Chodzi o konkretne projekty i naszą aktywność w kreowaniu nowych paradygmatów na każdym polu ludzkiej aktywności – począwszy od wychowania dzieci, komunikacji w relacjach międzyludzkich, budowania zdrowych domów, promowania nowych technologii czy zmian w systemach społeczno-politycznych i gospodarczych.

Gospodarka Dobra Wspólnego jest takim konkretnym projektem. Wiele osób w Polsce jest nim zainteresowanych
i wierzymy, że wizyta Christiana w Polsce przyspieszy proces zmian na płaszczyźnie ekonomicznej oraz organizowania się ludzi, którzy w tym dziele wezmą udział.

Pełna informacja o programie wizyty na stronie www.christianfelber.pl

Dodaj komentarz