fbpx

Dokucza ci lęk i nie wiesz jak wrócić do równowagi? Teraz to możliwe!

Żyjemy w świecie, który wypełniony jest lękiem, niepewnością i brakiem bezpieczeństwa. I trudno powiedzieć czy kiedykolwiek ulegnie to zmianie. Większość ludzi, którzy borykają się z tymi stanami być może na zewnątrz pokazuje uśmiechniętą twarz i trzyma fason, ale w środku zmaga się z wieloma uciążliwymi objawami, które czynią ich życie… trudnym do życia.

Oto publikacja, która stała się fenomenem czytelniczym, wszędzie tam gdzie była wydawana. Nie napisana przez fachowca i nie posługująca się naukowym żargonem, przynosi realne wsparcie, oraz pokazuje ścieżkę powrotu do równowagi. Co ciekawe przekazywana jest głównie pocztą pantoflową, przez tych, którym rzeczywiście pomogła!

Poznajcie Paula Davida, Brytyjczyka i jego historię 10-letnich zmagań z niepokojem, stanami lękowymi i obawami w książce Nareszcie ŻYJĘ! opublikowanej właśnie przez Wydawnictwo Biały Wiatr

Autor tak pisze we wstępie:

Być może przeszedłeś już przez wszystkie tak zwane kuracje, jakie istnieją, i wydałeś pieniądze na liczne terapie, ale bezskutecznie. Dokładnie tak samo było i ze mną… próbowałem wszystkiego i nic nie działało. Straciłem nadzieję i myślałem, że już nigdy nie wyzdrowieję, ale nie chciałem cierpieć do końca życia i nigdy nie zrezygnowałem z poszukiwania prawdziwych odpowiedzi.

Wszystkie te programy leczenia, które obiecują poprawę samopoczucia w ciągu dwóch tygodni, oferując nowy cudowny lek czy metodę, dają tylko złudną nadzieję. Tak się nie da, ponieważ powrót do równowagi, do odczuwania emocji, do zmiany starych nawyków i przekonań wymaga czasu. Gdyby istniało natychmiastowe lekarstwo, nie trzeba by go szukać, wszyscy byśmy o nim wiedzieli… i ktoś byłby bardzo bogaty!!!

Ostatecznie dzięki własnym badaniom i obserwacjom znalazłem odpowiedzi, których szukałem i odkryłem drogę do wyzdrowienia, która nie tylko miała sens, ale i działała.

Dlatego czytaj dalej i odkryj, co moim zdaniem jest jedyną prawdziwą drogą do odzyskania równowagi. Wszystko, czego nauczyłem się w trakcie powrotu do zdrowia i później, znajdziesz w tej książce, a zanim dotrzesz do ostatniego rozdziału, odkryjesz to, czego nauczenie się zajęło mi lata.

 

Ta książka jest dla ciebie jeśli…

 • masz skłonności do zbytniego przejmowania się różnymi sprawami
 • jesteś osobą, która zmaga się z chronicznym stresem, niepokojem, lękiem, obawami, a być może atakami paniki
 • miałeś (lub masz) trudny okres w życiu, który generuje wiele stresu i niepewności, co powoduje że nie czujesz się dobrze fizycznie i psychicznie, ale nie bardzo wiesz jak sobie pomóc
 • nie czujesz się bezpiecznie we współczesnym świecie i czujesz strach na myśl jaka może być przyszłość
 • masz jeden z wymienionych objawów, które wskazują na to, że stres na dobre zagościł w twoim życiu: dziwne uczucie odrealnienia, jakby było się nieobecnym, depresja i często obniżony nastrój, przyspieszone bicie serca lub podwyższone ciśnienie krwi, brak zainteresowania czymkolwiek, zmęczenie i znużenie, drażliwość i skłonność do płaczu, umysł pracujący na najwyższych obrotach, ciągły, podskórny niepokój, bezsenność, zaburzenia widzenia, dzwonienie w uszach
 • chciałbyś bardziej zrozumieć swój stan i nie być uzależnionym jedynie od rozwiązań farmakologicznych

 

W czym pomoże ci ta książka…

 • Jak na co dzień radzić sobie ze stresem i emocjami związanymi z lękiem i niepokojem
 • Na czym polega cykl lękowy, jak w niego wpadamy i jak się z niego wydostać
 • O co chodzi z atakami paniki i co je wywołuje
 • Jak radzić sobie z natrętnymi, negatywnymi myślami
 • Czym najczęściej objawia się wyczerpanie psychiczne i jak jest ono powiązane z przewlekłym lękiem
 • Jak wrócić do równowagi po wyczerpaniu psychicznym
 • Jak radzić sobie z niepowodzeniami i nawrotami podczas powrotu do zdrowia po przewlekłym lęku
 • Czym jest depersonalizacja, jakie są jej symptomy i dlaczego doświadczają jej osoby z chronicznym stresem i niepokojem
 • Czym jest lęk społeczny i jak sobie z nim radzić
 • Jakie to uczucie wyzdrowieć z zaburzeń lękowych i po czym można to rozpoznać

Książka odniosła ogromny sukces na całym świecie i jest często polecana pacjentom zarówno przez lekarzy, jak i terapeutów!

 

Źródło: materiały własne

Dodaj komentarz