fbpx

Para zrzuciła 130 kg. Wszystko dla dobra małżeństwa

Zrobili to, aby ocalić miłość. Pewna para zdecydowała się wspólnie na niezwykłą metamorfozę, która stała się inspiracją dla milionów Amerykanów. Zdjęcia „przed” i „po” budzą podziw.

Kenny i Lauren poznali się w 2018 r. i jeszcze w tym samym roku wzięli ślub i przyrzekli sobie miłość do grobowej deski. Choć byli szczęśliwi, od lat zmagali się z otyłością, która utrudniała życie towarzyskie. Problemy z samooceną, lęk przed odrzuceniem i niepokój nie pozostały bez wpływu na relację romantyczną. Kenny w obawie przed byciem wyśmianym zaczął nawet izolować się od świata.

Wszędzie, gdzie się udałem, czułem się jak największa osoba w pokoju. Czułem, że wszyscy się na mnie gapią i mnie osądzają – wyjaśnił w rozmowie z portalem „Media Drum”.

para

Otyłość Kenny’ego była tak duża i zagrażająca zdrowiu, że mężczyzna rozważał poddanie się zabiegowi zmniejszenia żołądka. Operacja bariatryczna, jest jednak skomplikowana – po niej pacjenci dość długo dochodzą do siebie; na nowo muszą też uczyć się jeść – zmienia się bowiem ilość przyswajanych porcji. Wątpliwości Kenny’ego rozwiały się z chwilą, gdy jego żona również zdecydowała się na zabieg. Lauren narzekała na problemy fizyczne związane z dodatkowymi kilogramami. Operacja bariatryczna miała usunąć przyczynę i przynieść pozytywne skutki – poprawić zdrowie i mobilność, a także polepszyć jakość życia. Kiedy zakomunikowała o swojej decyzji mężowi, Kenny stracił ostatnie wątpliwości.

Myśl, że będę miał obok siebie kogoś, kto przechodzi przez to samo, co ja, złagodziła wiele moich niepokojów – dodał Kenny.

I tak, w 2019 r. para wspólnie poddała się operacji zmniejszania żołądka, a potem wspólnie przechodziła okres rekonwalescencji. W wyniku zabiegu Kenny’emu usunięto aż 85 proc. żołądka. Do dziś zgubili łącznie ok. 130 kg. Kenny waży teraz ok. 95 kilogramów, a Lauren ok. 76 kilogramów. Ich zdjęcie „przed” zabiegiem i „po” operacji zrobiło wielką furorę na całym świecie. Zmiana jest zadziwiająca – małżeństwo straciło kilogramy, ale zyskało na uśmiechu i młodości. „Zrobiliśmy to, by ocalić naszą miłość” – przyznali w wywiadzie. Zobaczcie sami, jak pięknie się prezentują!

para

para

para

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło:  Dzień Dobry TVN

 

 

 

Dodaj komentarz